Maria Kasiino Logo
  • Pakkujad: NetEnt, Microgaming, Evolution Gaming, NYX Gaming, Play’n GO, IGT, Quickspin, Jadestone, BluePrint Gaming, Relax Gaming

Külaste veebilehte

Loe ülevaadet

Võimalus võita 25 000€ Maria elamusega

maria casino promo

On ju alati põnev uusi asju proovida – see hoiab elu huvitavana! Selle tõttu on mul rõõm tutvustada oktoobri kuud, milles on palju uut ja huvitavat koos Maria elamusega. Võimalik on mängida nelja erinevat põnevat turniiri. Valikus on bingo, slottide ja minimängude turniirid – iga ühel neist täiesti omapärane viis, mis moodi turniiri võita.

Soovid osa võtta 260 sularaha auhinnast väärtuses 25 000€ ja suurendada oma võiduvõimalusi? Võta siis kõigist kampaaniatest osa!


Esimene kampaania toimub 2. kuni 11. Oktoobrini.

– Kasiino slottide turniir (10000€)

Esimese Maria elamuse jaoks oleme me välja otsinud slottide hulgast parimad valikud. Isegi kui sa mängid Mega Fortune Dreams’I, mis on meie kõige populaarsem mäng või hoopis proovid midagi teistsugust, näiteks Gonzo Quest’I on sul mõlemal juhul oma võiduni väga põnev teekond!

Kuidas osa võtta? Vali ennast turniiris osalejaks, mängi turniiri jaoks välja valitud slotte ning mida rohkem teed panuseid, seda kõrgemale jõuad edetabelis. Esimesed 100 suurima võiduga mängijat jagavad 10000€.


– Bingo turniir (2500€)

Bingotoa Dare klassikalised 90 balli mängud on sinu maiuspala? Või hoopis naudid bingotuba Rush, mis pakub otsekohest põnevust? Mõlemal juhul on sul väga tore kogemus võita suuri summasid Maria elamusturniiri bingo esimeses raundis.

Kuidas osa võtta? Thrill, Dare, Rush või Bliss – mängi nendes bingotubades. Kogu punkte vastavalt igale bingoreale: 1 rida on 1 punkt, 2 rida on 2 punkti, 3 rida on 3 punkti, 4 rida on 4 punkti ja 5 rida on täismaja. Esimesed 30 mängijat suurima punktisummaga jagavad 2500€ suurust auhinnafondi.


Teine kampaania toimub alates 12. kuni 20. Oktoobrini.

– Kasiino slottide turniir (10000€)

Ma olen tähele pannud, et slottide mängimine on kasiinos aina populaarsem, mille tõttu olen ma Maria elamuse teise ringi jaoks välja valinud ainult parimatest parimad mängud.
Loodame, et keerutad ennast võiduni!

Kuidas osa võtta? Hakka mängima ülipõnevaid turniiril olevaid slotte, mida rohkem teed panuseid, seda kõrgemale saad edetabelis. Esimesed 100 mängijat suurima võiduga jagavad 10000€.


– Minimängude turniir (2500€)

Kõige populaarsemad minimängud on Miner Moe, Blender Blast ja Moby Dick. Just selle tõttu on nad ka Maria minimängude elamusturniiril esitletud. Loodan, et sa naudid neid sama palju kui meie, ent siiski suure võiduni jõudmiseks on valikus olemas palju põnevaid mänge.

Kuidas osa võtta? Mängi neid mänge : Wild One, Blender Blast, Money Mansion, Rainbow Rush, Cuddly Cuties, Moby Dick või Miner Moe. Esimesed 30 mängijat, kes saavutavad kõige rohkem järjestikuseid võite üle 20 järjestikkuse keerutuse jooksul, jagavad 2500€ suurust auhinnafondi.Kasutustingimused:

– Selleks, et turniiril osa võtta, peavad mängijad end turniirile lisama turniiri lehel.
– Kasiino slottide turniir baseerub läbimängimise põhimõttel, nagu on võimalik näha ülalpool.
– Minimängude turniir rajaneb kõige rohkem järjest võite 20 keerutuse järel saanud tulemusest, nagu on võimalik ülevalpool lugeda.
– Bingo turniir põhineb võidetud ridade arvule, nagu ülevalpool näidatud.

Kui juhtub, et ühe või rohkema mängijaga on viik, siis mängijad rivistatakse võidu koguse järgi, nt:
– 10 punkti (Mängija1 võitis 1. rida 10 korda = 10 võitu)
– 10 punkti (Mängija 2 võitis 1. rida 4 korda ja 3. rida 2 korda = 6 võitu)
– 10 punkti (mängija3 võitis „Täis maja“ 2 korda = 2 võitu)

Maria Kasiino pakub koheseid sissemakseid ja väljamakseid läbi järgnevate maksemeetodite:

Tasuta 10 spinni!
Boonus 100% kuni €100 + 90 tasuta spinni!
VÕTA BOONUS