Paf Kasiino Logo
  • www.paf.ee
  • Omanik: PAF Group Casinos
  • Asutatud: Jun. 1999
  • Pakkujad: NetEnt, Microgaming, Evolution Gaming, Genesis Gaming, Booming Games, Paf, NYX Gaming, Quickfire by Microgaming, Play’n GO

Külaste veebilehte

Loe ülevaadet

Tulnukate aeg kampaania Paf kasiinos

paf kampaania reactoonz

13. Novembrist kuni 22. novembrini toimub Paf kasiinos Tulnukate kampaania, kus loositakse välja tasuta keerutusi ning 5000€. Et täita päevamissiooni nõudeid on aega mängida 24 tundi – algus Eesti aja järgi on kell 01:00 ja lõpp kell 00:59.

Et tasuta keerutusi võita ning loosimises osaleda tuleb Reactoonz’i mängides täis saada kristalllaaduri laenguliike. Laenguliike on 4 erinevat. Peale iga kristalllaaduri täislaadimist saad 5 tasuta keerutust ning lisaks ka loosipileti 5000€. Kui kogud kõik 4 erinevat laenguliiki ühe päevaga kokku, saad lisaks veel 10 tasuta keerutust. Selle tõttu on ühe päevaga võimalik koguda maksimaalselt 4 piletit ning 20 tasuta keerutust – lisaks 10 tasuta keerutust, kui õnnestub koguda kõik neli erinevat laengut. Iga laenguliik peidab endas ka erinevaid omadusi.

reactoonz slot ylevaade

Reactoonz on 7×7 mänguruudustikuga slotimäng, kus on võimalus võita auhindu samast rassist tulnukapundi eest – olema peab neid vähemalt 5. Laadur toimib kui jokkerisümbol, mis annab sulle võimaluse saavutada üha suuremaid võite.

Kampaanias osalemiseks tuleb mängida vähemalt 0.20€ pärisraha panusega. Tasuta keerutuste väärtus on samuti 0.20€. Arvesse ei lähe tasuta keerutustes toimunud boonusmängude võidud. Loosipiletid on aga virtuualsed ning neid mängukontol kahjuks näha ei ole.

Auhind loositakse välja neljapäeval 23. novembril ning võitjaid tevitatakse hiljemalt 24. novembril Pafi sõnumites ja avaldatakse ka Võitjate leheküljel. Tasuta keerutused tuleb ära kasutada hiljemalt 26. novembriks kella 00:59.

Paf Kasiino pakub koheseid sissemakseid ja väljamakseid läbi järgnevate maksemeetodite:

50 tasuta keerutust
€10 pärisraha lisaks
VÕTA BOONUS