TonyBet Kasiino Logo
  • Pakkujad: NetEnt, Quickfire by Microgaming, NYX Gaming, Quickspin, NetEnt Live, Evolution Gaming, Lucky Streak

Külaste veebilehte

Loe ülevaadet

Tonybet kutsub sind iga nädal tasuta keerutuste peale

tonybet kasiino spring pack regulars kampaania

Tonybet kasiino on välja valinud kaks päeva nädalast, millal jagatakse tasuta keerutusi. Teisipäeviti jagatakse 100 tasuta spinni Northern Sky mängus ja neljapäeviti 50 spinni Rapunzels Tower mängus. Selleks, et saada neid keerutused kätte pead tegema deposiidi enda kontole ja mängima Tonybet kasiinos 7 päeva. Näiteks et saada tasuta keerutused 26 aprillil, pead kasiinos mängima 18-25 aprillil.

Aktiivsetele mängijatele, kes on panustanud ajavahemikus neljapäevast-neljapäevani vähemalt 100 eur slotimängudes lisatakse nädalavahetuseks 50 tasuta keerutusi Pied Piper mängus. Ja viimane hea uudis Tonybet kasiinolt: kui laed kontole 10 kuni 100 eur siis saad taaslaadimisboonust kasutada igal laupäeval eelduseks et oled 100 eur läbi mänginud ajavahemikus reedest-reedeni.


Kampaania tingimused:
1. Northen sky ja Rapunzel’s Tower tasuta keerutused tuleb läbi mängida 35 korda samal päeval (teisipäeval ja neljapäeval)
2. Pied Piperi tasuta keerutused on saadaval laupäeval ja pühapäeval , ning boonusraha eluiga on 3 päeva
3. Taaslaadimisboonust tuleb läbi mängida 35 korda. Boonuskoodi saadetakse kliendi emailile ning seda peaks aktiveerima 2 päeva jooksul

TonyBet Kasiino pakub koheseid sissemakseid ja väljamakseid läbi järgnevate maksemeetodite:

Tasuta 10 keerutust ja €5!
Boonus 100% kuni €200 + 50 spinnid!
VÕTA BOONUS