Sõida Betsafe kasiinoga jalgpalli MM-I matši vaatama!

betsafe spordiennustus jalgpalli mm

Kas Joe Hart või Thibaut Courtois? Kas Harry Kane või Kevin De Bruyne? Nendele küsimustele sa leiad vastuse koos Betsafe kasiinoga Kaliningradis, kus toimub jalgpalli MM G gruppi kohtumine Inglismaa Belgia vastu! Võib juhtuda nii, et just Sina saad olla see õnnelik Betsafe kasiino mängija, keda saadetakse kõikide mugavustega seda matši vaatama.

Mängu reeglid on ülilihtsad – Kes kogub rohkem punkte kampaania jooksul, see sõidab Venemaale!

Punkte saad koguda täites kolm erinevad ülesandeid kuni 27 maini:

1. Kui panustad õige tulemuse peale Euroopa tipp* jalgpalli mängudele ja võidad, siis primeeritakse sind 10 punktidega. Panus peab olema vähemalt 3 eurone ja kehtib ainult põhiaja tulemusele. Mitmikpanused arvesse ei lähe.

2. Mida kõrgem koefitsient sinu panuses, seda rohkem punkte saad enda tasku panna. Piletil peab olema vähemalt kaks sündmust ja panuse suurus peab olema kõrgem kui 3 eur. Arvesse läheb ainult üks kõige kõrgema koefitsientiga panus**

3. Mida rohkem panuseid võidad järjest live-betis , seda suurem sinu võimalus rohkem punkte koguda. Arvesse lähevad panused minimum 1.50 koefitsiendiga ja panusesummaga mitte väiksem kui 3 eur***

Isegi kui teie ei ole planeerinud jalgpalli MM-ile minna, siis saate panustada matšidele kodust parimate koefitsientidega:
betsafe spordiennustus inglismaa belgia bets

* – Tipp mängude alla kuuluvad kõik Prantsusmaa, Itaalia, Saksamaa, Hispaania ja Inglismaa kõrgliiga mängud. Lisaks ka Meistrite ja Euroopa Liigad.
** – maksimum pileti koefitsient võib olla 50.00. Iga 1.00 koefitsiendi ühik võrdleb 0.5 punktile
*** – kui sul õnnestub järjest näiteks 20 live-betis panuseid võita siis kogud 40 punkti.

BetSafe Spordiennustus pakub koheseid sissemakseid ja väljamakseid läbi järgnevate maksemeetodite:

Liitudes saad €100 väärtuses tasuta panuseid
VÕTA BOONUS