Chanz Kasiino Logo
  • www.chanz.ee
  • Omanik: Dreambox Games OÜ
  • Asutatud: Jun. 2015
  • Pakkujad: NetEnt, Microgaming, Yggdrasil Gaming, Pragmatic Play, Thunderkick, Big Time Gaming (BTG), All Wilds, Magnet Gaming

Külaste veebilehte

Loe ülevaadet

Osale kevadisel aardejahil Chanz kasiinoga!

chanz kasiino maikuu aardejaht kampaania

Järjekorde aardejaht on algamas Chanz kasiinos. Aprilli viimasest päevast kuni 20 maini Chanz kasiinos on sul võimalik teenida igapäevaselt loosipileteid peaahunnia loosimisele. Piletite teenimiseks läbid nädala jooksul huvitavaid missioone. Lisaks piletitele saad iga läbitud missiooni eest päeva boonuse. Esimesel nädalal jagatakse tasuta keerutused või varjatud boonust.

Kokku sul on võimalik koguda kuni 50 pileteid kolme nädala jooksul. Kui täidad kõik 21 miisiooni tingimused, premeeritakse sind 50 tasuta keerutustega, mille võidud ei nõua läbimängimist. Esmaspäeval 21.05 osalenute vahel loositakse välja 1000 eur sularaha ning 5 õnneseene saavad 100 tasuta spinni enda valitud mängule.

Juba esmaspäeval avatakse sinu jaoks kambri kust on võimalik koguda tasuta keerutusi. Sinu Peamine esmärk on koguda münte. Hiljem neid saab välja vahetada tasuta spinnide vastu. Lisaks leia Teemandi, mis on 50 tasuta spinnid väärtuses!

Ülesanded 30.04 – 06.05.2018:
1. Tasuta keerutuste kamber*
2. Sõbra tasuta spinnide varakamber*
3. Deposiit kontole**
4. Tee 50 keerutusi Archangels: Salvations mängus**
5. Tee 100 keerutusi Esqueleto Explosivo mängus**
6. Võidujooksu läbimine**
7. Tee 200 keerutusi Immortal Romance mängus**

* – Tasuta keerutused ja loosipilet
** – päeva boonus ja loosipilet

Kampaanias osalemiseks piisab sellest kui oled teinud viimase 14 päeva jooksul vähemalt 10 eurose sissemakse. Samuti loeb ka kui teed kampaania jooksul 10 eurose sissemakse. Kambris sul ei ole võimalik koguda rohkem kui 15 münti.


Kampaania reeglid:
1. Pealoosi auhind 1000 eur ja tasuta keerutuste eest võidetud raha ei nõua läbimängimist. Võitja valib ise, kas soovib väljamakset teha või mängib edasi.
2. Tasuta keerutuste kambrisse pääsemiseks pead sa tegema enda kontole vähemalt 10 eurose sissemakse kampaania jooksul, või kui oled teinud samas väärtuses sissemakse 14 päeva jooksul.

Chanz Kasiino pakub koheseid sissemakseid ja väljamakseid läbi järgnevate maksemeetodite:

Tervituspakket: Boonused kuni €100 ja 300 tasuta spinni
VÕTA BOONUS