Paf Kasiino Logo
  • www.paf.ee
  • Omanik: PAF Group Casinos
  • Asutatud: Jun. 1999
  • Pakkujad: NetEnt, Microgaming, Evolution Gaming, Genesis Gaming, Booming Games, Paf, NYX Gaming, Quickfire by Microgaming, Play’n GO

Külaste veebilehte

Loe ülevaadet

Kogu slotimäng Tarzan saavutusi ja saad kuni 200 tasuta keerutust

slotimäng tarzan

Paf kasiinomängude valikusse on jõudnud uus mäng Tarzan, millel mängides kogud saavutusi ja Paf annab selle eest preemiaks tasuta keerutusi.

Tarzan sloti> saavutuste kogumiseks ava Paf veebikasiinos Tarzan’i mäng ja saad alustada saavutuste kogumist.

Võidutabeli saavutusi kogud kui saad mänguliinile ühesuguseid sobituvaid sümboleid 3, 4 ja 5 tükki järjestikku. Saavutuste progressi näed kui avad mängusiseselt väljamaksete tabeli. Kogutud saavutused on võidutabelis esile tõstetud.

Saavutusi saab koguda nii mobiilis kui arvutis. Mobiilikasiinos saaab saavutustega võita kuni 85 tasuta keerutust ja arvutis kuni 115 tasuta keerutust. Erinevate võidusümbolite saavutused annavad 15-60 tasuta keerutust ja kokku on igal mängijal võimalus saada kuni 200 tasuta keerutust.

Pane tähele, et mobiilis ja arvutis kogutavad saavutuste sümbolid on erinevad. Saavutuste võidusümbolite ja nende väärtustega tutvumiseks ava Paf veebilehel kampaaniate sektsioonis Tarzan sloti kampaania. Teenitud tasuta keerutused laekuvad kontole automaatselt 10 minuti jooksul peale saavutuse saamist. Tasuta keerutused on kontol olemas mängu taaskäivitamisel.

Tarzan sloti saavutuste kampaania kestab kuni 13. veebruarini.

Paf Kasiino pakub koheseid sissemakseid ja väljamakseid läbi järgnevate maksemeetodite:

50 tasuta keerutust
€10 pärisraha lisaks
VÕTA BOONUS