Kingswin Kasiino Logo
  • Pakkujad: Quickfire by Microgaming, Endorphina, iSoftBet, Pragmatic Play, BGaming, BetSoft Gaming, Habanero, Booming Games, MrSlotty, Ezugi

Külaste veebilehte

Loe ülevaadet

Kingswin kasiino – hakka kuningaks!

kingswin kasiino tervitus boonus

Kingswin kasiino on suurepärane võimalus tunda end kui kuningana! Selle puhul juba konto loomisel kingitakse sulle 25 tasuta keerutust. Tasuta tervituskeerutustele kehtib 40x läbimängimiskohustus ning maksimaalne väljamakstav summa on 50€ fiat valuutaga mängijatele ning 50 mBTC Bitcoiniga mängijatele.

Kuna saadaval on Bitcoin sissemakse meetodina, siis tasub märkida, et kokkuvõttes on sul võimalik ära kasutada tervituspaketi boonust, mille kogusumma ulatub 1,000 mBTC (mis on 1 BTC = see on hetkel umbes üle 14,000€)!  Täpsem kirjeldus KingsWini tervituspaketist, kus su esimese 5 sissemaksega tuleb kaasa ka mitmeid boonuseid on võimalik lugeda siin:

– 1. sissemakse – 100% kuni 100 EUR (või 300 mBTC) + 55 tasuta keerutust
– 2. sissemakse – 50% kuni 50 EUR (või 100 mBTC)
– 3. sissemakse – 25% kuni 250 EUR (või 200 mBTC)
– 4. sissemakse – 200% kuni 55 EUR (või 100 mBTC)
– 5. sissemakse – 100% kuni 100 EUR (või 300 mBTC) + 100 tasuta keerutust

Tähele tuleks kindlasti panna, et minimaalne summa boonuse saamiseks on 20€ või 50 mBTC Bitcoini mängijatele. Maksimaalne panus boonusega mängimisel on vastavalt 5€ (5 mBTC). Tervituspaketis tasub märkimist, et Bitcoiniga panustajatel esimesel sissemaksel kuni 300 mBTC 100% boonust on hetkel üle 4,000€! Ja pealegi kingitakse veel ju 55 tasuta keerutust. Paremaks ei saa minna!

Et tunda end kui kuningana pakub Kingswin ka 5 tasemelist lojaalsusprogrammi, kus on võimalik võita rahalisi auhindu, reise teiselepoole maakera ning isegi võimalust võita uus luksusauto!

Saadaval on 5 taset ning need jagunevad vastavalt:

kingswin kasiino lojaalsusprogramm

Sepp | Relvakandja | Sõdalane | Rüütel | Kuningas

Igal tasemel teenib mängija VIP punkte, mida saab rahaks vahetada. Lisaks kingib kasiino sulle ka erinevaid füüsilisi kingitusi: näiteks iPhone, Macbook või mõne muu tehnika vidina. Kogu täiendava info leiad „Sinu teekond“ lehe alt. Seal seletakse sulle ilusti lahti, mis lisa boonuseid iga tase endaga kaasa toob. Näiteks lojaalsusprogrammi viimasel tasemel „Kuningas“ on sul võimalus saada omale personaalne VIP klienditugi, võimalust vahetada punkte rahaks, uus Mercedes-Benz auto ja pakutakse ka muid enam kui 20,000€ väärtuses boonuseid – kõlab uskumatult, aga nii suurepärane ning mitmekülgne see lojaalsusprogramm ka on!

Tulevatel nädalatel võib leida Kingswin kasiinost ka kõikide enam-tuntud mängutootjate mänge. Varsti on saadaval sellised mängutootjad nagu BetSoft, Endorphina, Ezugi, GameArt, Habanero, MrSlotty, Microgaming Quickfire, Softswiss ja NYX (mis sisaldab Thunderkick, Nextgen, Ainsworth ja Elk). See teeb tekonna kuningaks saamiseni veelgi huvitavamaks ning mitmekülgsemaks!

Sissemakse ja väljamakse on väga lihtne! SEB ja Swedbank’i kasutajad saavad teha sissemakse otse pangalingi kaudu. Lisaks saab veel raha kontole lisada mitmete erinvate valikutega: Visa ja MasterCard krediitkaardid, Skrill, Neteller, PaySafe Card ja ka muidugi Bitcoin! Minimaalseks sissemakseks on 10€ fiat valuutal ning 5 mBTC Bitcoinides. Raha saabub su kontole otsekohe. Väljamakse puhul on saadaval täpselt samasugused valikuid, kui sissemakse puhul. Swedbank’i, SEB ja krediitkaardi väljamakse võib võtta 1-5 pangapäeva, Skrill ja Netelleri puhul umbes 24 tundi ja Bitcoin on väljamaksetest kõige kiirem, kuna võtab aega maksimaalselt 2 tundi. Minimaalne väljamakse summa on fiat valuutal 20€ ning Bitcoini puhul 5 mBTC.

Kingswin Kasiino pakub koheseid sissemakseid ja väljamakseid läbi järgnevate maksemeetodite:

Tervitusboonused kuni €555 + 155 tasuta spinni!
VÕTA BOONUS