Jõulukampaaniad 20. detsembril

jõulu kasiino uued kampaaniad

Kesknädala jõulupakkumiste seast võib leida nii mõndagi huvitavat. Uuri lähemalt altpoolt ja saa teada!


Kolmapäeval leiab Betsafe kasiinost kolm täiesti uut “Haara jõuludel kelladest” kampaania pakkumist:

– Täna toimub võistlus Kalev Cramo ja TTÜ vahel. Kui teed selle mängu peale vähemalt 10€ panuse, mille minimaalne koefitsent on 1.5 ja Kalev skoorib vähemalt 90 punkti, kingitakse sulle 10€ tasuta panus. Tasuta panus jõuab su kontole järgmisel päeval. Välja makstakse 10€ tasuta panuse puhul ainult panusest saadud võidu summa osa, mitte summa koos algse panuse algväärtusega ning võidul kehtib 3x minimaalse 1.5 koefitsendiga läbimängunõue.

– Panustades live kasiinos vähemalt 75€ eest kingitakse sulle 10€ eest boonust live kasiinos. Live kasiino boonus tuleb läbi mängida 20x enne, kui mängija saab sooritada väljamakse või kasutada seda raha teistes mängudes/toodetes. Boonuse läbimängimiseks on aega 3 päeva.

– Pokkeris saad 1. Jaanuaril toimuvale 1000€ flip turniirile pileti, kui mängid täna Sit & Go turniiril. Turniirile pileti saamiseks peaks buy-in olema vähemalt 1€. Flip turniirile pileti saades, tuleb mängijal ise end turniirile registreerida, kuna automaatne registreering puudub. Pileti saad automaatselt peale ülesande täitmist.


Unibeti advendikalender lisab täna 25% sinu neljakordsele komboennustusele. See tähendab, et kui lisad oma panusesedelile vähemalt 4 ennustust minimaalse koefitsendiga 1.20 kehtib su panusele 25% kasumivõimendus. Sedelis olevad panused peavad olema tehtud mängueelselt. Suurim lubatud pileti panus võib olla 20€ ja suurim võit 1000€. Tasuta ennustustele ja boonussaldole kampaania ei kehti. Kui mõni piletis leiduv mäng lükkub edasi, väheneb ka piletis mängu arv ning kui see peaks langema alla nelja, siis kahjuks pilet kampaanias ei osale.


Optibeti jõulukalendrist leiab täna minimaalse 20€ sissemaksega boonuse, millega saad kokku 40€ mänguraha kõigest 20x läbimängutingimusega. Tee sissemakse kasutades koodi “SNOWFLAKES” ja saadki boonusraha slotidel kasutada! Boonusraha aegub 7 päeva jooksul.