Jõulukampaaniad 18. detsembril

eestikasiinod christmas kampaania boonused

Alustame uut nädalat uute suurepäraste jõulukingitustega, mida kasiinode jõulukalendrid sisaldavad. Nädala alguse puhul kingitakse ära nii tasuta keerutusi kui ka bingopileteid, lisaks veel muud huvitavat! Uuri lähemalt meie välja otsitud parimatest kampaaniatest siit!


Kätte on jõudnud uus nädal ja uuel nädalal on Betsafe oma „Haara jõuludel kelladest“ kampaania puhul välja tulnud uute kampaaniatega:

– Kui panustad täna spordis vähemalt 1.5 koefitsendiga 10€, siis kingitakse sulle teisipäeval kella 19:00 toimuvale 200€ GTD pokkeriturniirile pilet. Turniiri leiab pokkerikliendist Holiday freeroll nime alt ja liituda saab teisipäeval alates kella 17:00’st. Liitumiseks peaks sul olema pokkerialias kõige hiljemalt teisipäeva keskpäevaks.

– Täistuuridel jätkub ka Betsafe kingisadu – kasiinos missioone täites on võimalus osaleda 30 000€ suurusest auhinnaloosimisest. Missioonid, mis täita tuleb on:
1) “Valley of the Gods” mängus tuleb koguda 100 skarabeusi
2) “Vikings Go Berzerk“ mängus tuleb saada 50 tasuta keerutuse sümbolit
3) “Jungle Book” mängus tuleb teemat vahetada 4 korda

Edetabel koostatakse vastavalt kes suudab missioonid täita tehes kõige vähem mänguvoore. Edetabeli lõppedes on mängijatel 24h aega mänguaknast auhinna võtmiseks.

Lisaks TOP 500 hulka saanud mängijatel on võimalus saada üks 166’st auhinnast. Kui edetabel on koostatud on võitnud mängijatel aega auhinna kättesaamiseks 24h. Auhinna saab kätte ükskõik millises kvalifitseeruvates mängudes Missiooni aknast „Raffle“ teemat valides ning sealt laegast avades.


Unibet kasiinos jagatakse täna ära tasuta keerutusi slotimängus Twin Spin Deluxe. Lihtsalt ava täna Eesti aja järgi 18. detsembril 20:00 ja 19. detsembri 00:59 vahemikus Twin Spin Deluxe. Kõik võidud on sularahas ja neile ei kehti läbimängimistingimust!


Tee täna vähemalt 20€ sissemakse koodiga “GONZO, saad 40 tasuta keerutust mängus Gonzo’s Quest. Tasuta keerutustel on vaid 20x läbimängutingimus ning sissemaksel 1x läbimängutingimus, enne kui saab raha välja kanda. Tasuta keerutused tuleb ära kasutada 48h jooksul ja nende läbimängutingimust saab täita ainult sloti mängudes.


Maria advendikalender kingib sulle täna tasuta 5€ bingopileti. Pilet juba ootab sind – tuleb lihtsalt külastada Eestis loodud bingotarkvaraga lobby ruumi. Iga mängija saab tasuta 1 pileti, mida saab kasutada ainult bingos. Pilet tuleb enne 4x läbi mängida, kui saab sellest tulnud võidud kasiinost välja kanda.