Jõulukampaaniad 17. detsembril

christmas kasiino boonused

Kätte ongi jõudnud nädalalõpp ja tulebki varsti uuele töönädalale vastu astuda.

Vaatame aga lähemalt, kuidas veel puhkepäevast viimast võtta ning selle tõttu oleme me toonud Teile välja tänase päeva parimad jõulupakkumised.


Pühapäevases “Haara jõuludel kelladest” kampaania puhul on Betsafe kasiinos sulle kolm erinevat pakkumist:

– Panustamises on sul võimalik võita 5€ tasuta panus. Täna mängib Kalev Cramo VTB liigas Riia VEFiga ning kui sa teed enne mängu algust vähemalt 10€ panuse, mille koefitsent on minimaalselt 1.5 ja Gregor Arbet skoorib kolmese – kingitakse sulle järgmisel päeval 5€ tasuta panus. Välja makstakse tasuta panuse puhul ainult panusest saadud võidu summa osa, mitte summa koos algse panuse algväärtusega ning võidul kehtib 3x minimaalse 1.5 koefitsendiga läbimängunõue. Iga mängija võib saada ühe tasuta panuse.

– Nädala lõpu puhul kingitakse sulle 50% boonus kuni 50€ ulatuses. Sissemakse peaks olema minimaalselt 10€ ning boonus tuleb enne sissemakset aktiveerida. Boonus tuleb mängida läbi 35x või live kasiinos 20x enne, kui saab raha välja võtta. Boonus aegub 3 päeva jooksul.

– Pokkeris on võimalus võita 3€ lisaraha! Et preemiat saada, tuleks Hold’emis, Omahas või Omaha Hi-Lo’s floppy kolmik saada 22 taskukaartidega. Minimaalseks panuseks on vähemalt 0.05€/0.10€. Võidul ei ole läbimängimistingimust.


Unibeti advendikalender sisaldab täna tasuta pokkeripileteid. Et neid võita tuleb sul mängida mobiiliseadmes või tahvelarvutis 4 Sit & Go turniiri, mille osalustasu on vähemalt 2€. Peale 4 turniiri läbi mängimist kingitakse sulle kohe  2 € Sit & Go ja 2 € turniiripilet.


Mängides Optibet kasiinos täna mängu Astro Magic saad sa homme kella 12:00’ks 10% kaotatud summast tagasi. Minimaalne tagasimakse on 10€ ning maksimaalne summa mis tagasi antakse on 200€.


Maria kasiinos on täna võimalus võita kuni 300€. Kampaania auhinnafond on 1000€ ning osalemiseks tuleb mängida välja valitud mänge: Secret of Christmas, Gonzo Quest, Mega Fortune Dreams, Starburst või Twin Spin. 1000€ auhinnafond jagatakse ära 100 mängija vahel, kes saavad ühe keerutuse kohta kõige parema ühtlustatud panusega võidu. Turniirile tuleb osalemiseks registreeruda. 51.-100.

Kohale tulnud mängijad saavad 10 tasuta keerutust mängus Flowers Christmas Edition. Keerutusest saadud võidud on boonusrahana ja neile kehtib 25x läbimängutingimus, mida saab läbi teha vaid NetEnti slotides. Sularahavõitudele läbimängimiskohustust ei ole.