Jõulukampaaniad 16. detsembril

jõuluboonus kasiinos

Vaata lähemalt meie poolt välja toodud suurepäraseid kasiino pakkumisi. Käes on laupäev ja nädalavahetus, mille tõttu me oleme sulle välja toonud parimad jõulukalendri pakkumised ühte kohta. Uuri lähemalt, mängi, võida!


Nädalavahtuse puhul pakub Betsafe välja oma “Haara jõuludel kelladest” kampaania tõttu kolm erinevat boonust:

– Täna toimub Manchester City ja Tottenhami vaheline mäng, kus Tottenham vajab hädasti punkte, et tabelis ülespoole kerkida. Selle tõttu, kui teed enne mängu algust 10€ panuse minimaalse koefitsendiga 1.5 ning Tottenham suudab värava lüüa, kingitakse sulle tasuta 5€ panus. Kui värava lööjaks on Harry Kane, saad hoopis 10€ tasuta panuse. Välja makstakse tasuta panuse puhul ainult panusest saadud võidu summa osa, mitte summa koos algse panuse algväärtusega ning võidul kehtib 3x minimaalse 1.5 koefitsendiga läbimängunõue. Iga mängija võib saada ühe tasuta panuse.

– Meeldib mängida slotte? Logi oma mobiilikontolt sisse enne päeva lõppu ning sulle kingitakse 10 tasuta keerutust mängus “Neon Staxx”. Tasuta keerutused tuleb ära kasutada 24 tunni jooksul nende saamise hetkest. Tasuta keerutustest saadud võidud on boonusrahana ning sellele kehtib 35x läbimängutingimus.

– Soovid võita 1000€ piletit 1. Jaanuaril toimuvale flip turniirile? Et osaleda, tuleb mängida vähemalt üks käsi pärisrahaga No limit Hold’emi lauas esimese mängijana istet võtmast, kus miinimumpanus on vähemalt 0.02/0.05€.


Unibet pakub sulle kingituseks täna 5€ riskivaba panuse, kui teed panuse mõnele NBA mängule live ennustuse. Osalemiseks tuleb antud pakkumine võtta vastu “minu konto” “boonuspakkumised” alt. Ennustus tuleb teha täna 20:00 – homse hommiku kella 8:00 Eesti aja järgi. Minimaalne koefitsent, et riskivaba panust saada peab olema 1.4. Riskivaba ennustust saab kasutada vaid NBA’s ja sellele kehtib 3x läbimängutingimus (pole vahet kas on live panus või mängueelne panus).


Optibet pakub sammuti riskivaba panuseid: kohtuvad NHL’is Ottawa Senators ja Montreal Canadiens ning VTB liigas Kalev/Cramo – VEF Riga. Sul on endal võmalus kummale võistlusele riskivaba panus teenida. Tehes vähemalt 30€ sissemakse koodiga “NHL100 ning sooritades mängueelseid panuseid minimaalse koefitsendiga 1.5 vähemalt 20€ eest (kaks panust peaks olema vähemalt NHL peale), kingitakse sulle riskivaba panus NHL’le. Või tehes vähemalt 30€ sissemakse koodiga “KALVEF ning sooritades mängueelseid panuseid minimaalse koefitsendiga 1.5 vähemalt 20€ eest (kaks panust peaks olema vähemalt VTB kohtumisele), kingitakse sulle jällegi riskivaba panus, aga seekord VTB’le. Maksimaalne tagastatav summa riskivabast panusest on 10€. Tagastatud raha on boonusena ning tuleb minimaalselt 2x 1.5 või kõrgema koefitsendiga läbi mängida.


Täna kingitakse sulle mängus Twin Spin Deluxe lihtsalt niisama 10 tasuta keerutust! Tasuta keerutused aeguvad 17. Detsembri päeva lõpuks ning nendest saadud võidud on boonusrahana. Boonusrahale kehtib 25x läbimängunõue ning seda saab läbi mängida vaid NetEnti slotides. Kohtume juba homme uue pakkumisega!