Jõuluboonused 9. detsembril

online kasiinod jõulukampaaniad

Vaatame lähemalt tänaseid jõuluboonuseid, mis sisaldavad sularahaauhindu, tasuta keerutusi ning ka võimalust live panuses kaotuse puhul raha tagasi saada.


Saabunud on järjekordne „Haara Jõuludel kelladest“ kampaania päev, kus kingikotis ootavad sind jällegi mõned uued boonused. Nimelt 9. detsembril on sul võimalus Betsafe’s osa võtta kolmest erinevast boonusest:

– Täna toimub itaalias tõeliste suurfavoriitide vaheline lahing. Nimelt lähevad vastakuti Juventus ja Inter Milan. Viimasel viiel võistlusel on kodumeeskond suutnud oma paremust tõestada. Seekord on koduvõistkonnaks Juventus ning mäng toimub väga kuulsal Allianzi staadiumil. Enne võistluse algust tuleb teha vähemalt 10€ panus 1.5 koefitsendiga, kui Juventus võita ei suuda, siis kingitakse sulle 10€ tasuta panus. Välja makstakse ainult panusest saadud võidu summa osa, mitte summa koos algse panuse algväärtusega ning võidul kehtib 3x minimaalse 1.5 koefitsendiga läbimängunõue.

– Kui sulle meeldib missioone täita, siis Betsafe’s on sul võimalus seda tehes osa võitta 70 000€ auhinnafondist. Esimese koha saaja saab omale 65 000€, järgnevad 5000€ jagatakse laiali ülejäänud parima 1000 mängija vahel. Et osa võtta tuleb lihtsalt 7.-10. detsembri jooksul läbi teha kolm missiooni:

1. “Valley of the Gods“ mängus tuleb vähemalt kolm korda aktiveerida ausambad.
2. “Vikings Go Bezerk“ tavamängus koguda vähemalt kolm laegast.
3. “Rainbow Ryan“ mängus aktiveerida vähemalt 5x vihmavarju efekti.

– Kolmandaks on jällegi nagu eile on sul võimalik saada 1€ pokkeris puhtalt kätte. Et võitu saada tuleb mängida 15 reigitud kätt mobiili versioonis olevates rahalaudades. Rahalisele auhinnale ei kehti läbimängimise tingimust.


Maria kasiino pakub oma advendikaldris 1000€ auhinnafondiga kampaaniat. Osalemiseks tuleb mängida kindlaid slote ning saavutada võrreldes panusega ühtlustatud kõige kõrgem võit. Kampaanias osalevateks mängudeks on: Secret of Christmas, Gonzo Quest, Mega Fortune Dreams, Starburst ja Twin Spin. Esimese koha saaja saab omale võiduks 300€. 51.-100. koht saab auhinnaks 10 tasuta keerutust mängus nimega Flowers Christmas. Tasuta keerutustest saadud raha on boonusraha ning omab 25x läbimängunõuet. Tasuta keerutused jagatakse välja hiljemalt 18.00 järgneval päeval.


Unibet kasiino kalendrist leiab 9. detsembril pakkumise Manchester Utd vs Manchester City või Liverpool vs Evertoni vahelistele mängudele. Nimelt vähemalt 10€ live panust tehes, saad sa kaotuse puhul raha tagasi. Raha makstakse välja ilma läbimängukohustuseta. Osalemiseks tuleb nõustuda boonusega „minu boonuspakkumiste“ leheküljel. Minimaalne koefitsent panuse puhul peaks olema 1.4. Enne mängu algust tehtud panused ehk mängueelsed panused arvesse ei lähe.