Jõuluboonused 7. detsembril

kasiino jõulukampaaniad

Vaatame lähemalt tänaseid jõuluboonuseid, mis sisaldavad BlackJacki loteriisid, tasuta keerutusi, tasuta panuseid ning saadaval isegi missioon 70 000€ auhinnafondiga.


Käes on järjekordne „Haara Jõuludel kelladest“ kampaania päev, kus kingikotis ootavad sind jällegi mõned uued boonused. Nimelt 7. detsembril on sul võimalus osa võtta kolmest erinevast boonusest:

– Kombopreemia boonus, kus panustades vähemalt 10€ mitmikpanusena ehk panus, mis koosneb kahest või rohkemast valikust, saad peale panuse sooritamist kingiks 5€ tasuta panuse. Iga piletisse valitud panus peab olema vähemalt 1.5 koefitsendiga.

– Kui sulle meeldib missioone täita, siis Betsafe’s on sul võimalus seda tehes osa võitta 70 000€ auhinnafondist. Esimese koha saaja saab omale 65 000€, järgnevad 5000€ jagatakse laiali ülejäänud parima 1000 mängija vahel. Et osa võtta tuleb lihtsalt 7.-10. detsembri jooksul läbi teha kolm missiooni:
1. “Valley of the Gods“ mängus tuleb vähemalt kolm korda aktiveerida ausambad.
2. “Vikings Go Bezerk“ tavamängus koguda vähemalt kolm laegast.
3. “Rainbow Ryan“ mängus aktiveerida vähemalt 5x vihmavarju efekti.

– Pokkerisõpradel on võimalus võita kaks 1€ Fish Party piletit, mille jaoks tuleb vaid mängida 5 Fish Party Sit & Go turniiri. Pileti võitmiseks ei pea turniiri võitma, kuid mängu tuleb panna vähemalt üks käsi.


Maria kasiino kingib sulle oma maagilise advendikalendri raames täna 7. detsembril mängus Fruit Shop Christmas tasuta keerutusi! Kõige rohkem on võimalik saada kuni 10 keerutust: seda kui palju tasuta keerutusi sa saad, seda ei tea sa enne, kui oled mängu avanud! Võidud on boonusrahana ja neile kehtib 25x läbimängukohustus. Tasuta keerutused tuleb enne 7. detsmbrit ära kasutada.


Unibetis on sul võimalus oma kätt BlackJackis proovile panna. Tuleb vaid diilerit võita ning saadki ühe pileti 10 000€ suurusele auhinnafondile. Pileteid on võimalik teenida piiramatu arv, seega mida rohkem võidad, seda rohkem pileteid saad. Osa võtmiseks tuleb pakkumisele registreerida ning mängida live BlackJack mängu. Esimese koht saab omale 1000€ ning võitjad teavitatakse järgneval päeval Eesti aja järgi kell 20:00.


Chanz:
Jõuluhullus Chanz kasiinos: jõuludeni ehk 24. detsembrini on võimalus koguda lehel erinevatesse kohtadesse peidus olevaid jõuluteemalisi märke. Märgid võivad sisaldada erinevaid tasuta keerutusi ning neile ei kehti läbimängunõuet. Kui saad kokku 24 märki osaled 2000€ reisiraha loosimises. Uuri lähemalt siit.

Paf:
Ava Paf kasiinos jõulukalendrit ning osale erinevate auhindade loosis. Tingimuseks on, et oled teinud 30 päeva jooksul vähemalt ühe reaalse rahaga panuse. Võitjaid teavitatakse järgmine päev Pafi sõnumite postkasti. Täpsem kampaania ülevaade on siin.

OptiBet:
10. detsembrini on võimalik 20€ sissemaksega saada tasuta keerutusi kolmes erinevas mängus. Tasuta keerutustel on 20x läbimängunõue. Uuri lähemalt siit.


Soovite rohkem Jõuluboonuseid?
– Võida UniBet kasiinos Ford Mustang
– Võida tasuta keerutusi ning rahalisi auhindu mängides Chanz kasiino uut slot mängu