Jõuluboonused 30. detsembril

tasuta kasiinod jõulukampaaniad

Laupäeva jõulukalendritest leiab nii mõndagi huvitavat, millest osa võtta. Loe lähemalt altpoolt, mis seekord pakkuda on.

– Täna mängib Liverpool Leicesteri vastu. Mohamed Salah Ja Jamie Vardy on mõlema meeskonna ründajad ning nad on viimastel mängudel olnud üsna edukad. Kas need kutid suudavad täna kahepeale vähemalt 2 väravat saada? Kui jah, saad omale 10€ tasuta panuse, kui teed enne mängu algust minimaalse 1.5 koefitsendiga 10€ panuse. Tasuta panuse puhul makstakse välja vaid võidu summa, välja jääb panuse osa, mis antud juhul on 10€.

– Soovid saada 50 tasuta keerutust mängus Mega Fortune Dreams? Selle saamiseks tuleb panustada jackpot mängudes vähemalt 50€ eest. Tasuta keerutusest saadud võidud tuleb läbi mängida 35x enne kui saab võidud välja võtta või kasutada teistes toodetes.

– Saades täna Hold’emis T9 taskukaardid, saad pileti 1. jaanuaril toimuvale 1000€ flip turniirile. Freerollid ja mänguraha lauad arvesse ei lähe.


Mängides Optibetis täna mängu nimega Skulls of Legend, saad homme 10% oma kaotustest tagasi. Raha makstakse tagasi homseks kella 12:00ks. Minimaalseks tagasimakse summaks on 10€, mis on vähemalt 100€ kaotuse puhul. Maksimaalne summa, mis on võimalik tagasi saada on 200€.