Jõuluboonused 29. detsembril

eesti kasiino christmas kampaania boonused

Iga päevaga jõuab 2017 aasta lõpp lähemale. Selle tõttu on ka jõulukalendrites pakkumised varsti läbi. Uuri ruttu lähemalt, mis veel viimastel päevadel saadaval on ja võta osa!

Betsafe reedeses „Haara jõuludel kelladest“ kampaanias on jälle pakkumisi saadaval. Võta ruttu osa, sest aasta lõpp hakkab kätte jõudma!

– Kui mängid täna Merry Xmas nimelises slot mängus läbi vähemalt 10€ eest, kingitakse sulle 5€ tasuta panus. Tasuta panusel kehtib minimaalse 1.5 koefitsendiga 3x läbimängunõue. Tasuta panuse puhul makstakse välja vaid võidu summa, välja jääb panuse osa, mis antud juhul on 5€.

– Sisesta kasiinos otsingumootorisse “PARTY” ja mängi ükskõik millist mängu sa seal siis näed. Tähista niimodi aasta viimast reedet, kuna 25€ läbimängimisel, saad 10€ kasiinoboonuse slottides mängimiseks. Boonus tuleb läbi mängida slotides 35x või live kasiinos 20x, enne kui on võimalus vahendeid teistes toodetes kasutada või kasiinost välja kanda.

– Kui võidad täna kolm Fish & Party turniiri, olenemata turniiri buy in suurusest, kingitakse sulle auhinnaks 1€ Fish Party pilet. Piletil läbimängimiskohustus puudub.


Kui teed Optibetis täna minimaalselt 20€ sissemakse koodiga “WARLORDS, kingitakse sulle tasuta keerutust. 40 tasuta keerutused on mängus Warlords: Crystals of Power ning keerutusest saadud võitudel on vaid 20x läbimängukohustus. Läbimängutingimust saab täita vaid slot mängudes ning enne sissemakse väljavõtmist, tuleb sissemakse vähemalt 1x läbi mängida.