Jõuluboonused 28. detsembril

estonian online casino christmas bonuses

Hakkabki aasta lõpu poole jõudma ja ka jõulukalendris on viimased päevad järgi. Sellegipoolest on pakkumised suurepärased ja mitmekülgsed. Pakkumises on nii tasuta keerutusi, tasuta panus kui ka sularaha! Loe lähemalt, kuidas loosimistest osa võtta.


Betsafe „Haara jõuludel kelladest“ kampaania kalendrist leiab veel eelviimast päeva pakkumisi! Võta ruttu osa, enne kui on hilja.

– Soovid saada 5€ tasuta panust? Täna mängib Crystal Palace Arsenali vastu Inglise Premier liigas. Kas Crystal Palace suudab korrata aprillis sooritatud 3-0 võitu? Tee enne mängu peale vähemalt 10€ panus, mille minimaalne koefitsent on 1.5. Kui Arsenal selle madistamise võidab, saadki omale 5€ tasuta panuse. Tasuta panusel makstakse välja vaid võidu summa osa, algne panus ei lähe arvesse. Võidul kehtib minimaalse 1.5 koefitsendiga 3x läbimängunõue.

– Saa 10 tasuta keerutust mängides Emoji Planets mängu! Samasse mängu saad 10 tasuta keerutust, kui mängid Emoji Planetsi mängu vähemalt 50€ eest. Tasuta keerutusest saadud võidud on boonusena ning neile kehtib 35x läbimängutingimus. Läbimängutingimus tuleb sooritada 3 päeva jooksul, muidu boonus aegub.

– No limit Holdemi rahalaudades saades ärtu taskukaartidega masti, saad omale 5€ puhtalt kätte. Panused peaksid olema minimaalselt 0.05€/0.10€. Arvesse ei lähe Heads-up lauad ning auhinnal läbimängukohustust ei ole.


Täna Optibetis 20€ eest Live kasiinos panuseid tehes kingitakse sulle homme 20 tasuta keerutust. Tasuta keerutused on mängus Starburst ja neil on vaid 20x läbimängutingimus. Iga mängija saab pakkumist kasutada üks kord ja võidud tuleb 7 päeva jooksul läbi mängida enne kui aeguvad.