Jõuluboonused 27. detsembril

kasiino parim joulu boonused 2017

Ongi Jõulupühad läbi, kuid kasiinod jätkavad siiski erinevate pakkumistega. Toome Teieni järjekordselt kõige paremad pakkumised, mis hetkel saada on. Loe lähemalt!

Betsafe kasiino 27. detsembri „Haara jõuludel kelladest“ kampaania puhul leiad kolm erinevat pakkumist:

– Kuna täna kohtuvad Inglise Permier liigas Newcastle, kes on end mänginud liigasse tagasi ja Manchester City, kes viimases kolmes mängus Newcastle vastu on löönud 12 väravat, siis on sul võimalus teenida omale 10€ tasuta panus. Kui teed täna enne mängu algust vähemalt 10€ panuse, mille minimaalne koefitsent on 1.5 ja Manchester City lööb jällegi kolm või enam väravat, kingitakse sulle 10€ tasuta panus. Pole paha! Tasuta panusest saadud võit makstakse välja ilma algse panuseta ning võidul kehtib minimaalse 1.5 koefitsendiga 3x läbimängunõue, enne kui saab seda summat teistes toodetes kasutada.

– Mängi täna mobiilis kasiinomänge 75€ eest ja sulle kingitakse 45 tasuta keerutust suurepärases ja teada-tuntud Starburst slot mängus. Tasuta keerutused tulevad mobiilsesse Starbursti! Tasuta keerutusest saadud võidud on boonusena ja neile kehtib 35x läbimängukohustus, mis tuleb täita 3 päeva jooksul.

– Kui mängid täna pokkeris läbi mobiili vähemalt 10 reigitud kätt, saad omale otsekohe 1€ puhtalt kätte. Panused peavad olema tehtud pärisrahas ja võitudel ei ole läbimängutingimusi.


Täna mängides Optibet kasiinos mängu nimega Shaolin Spin (Pulse) antakse sulle homme kella 12:00 Eesti aja järgi 10% kaotustest tagasi. Minimaalne tagastatav summa on 10€, mis tähendab et kaotus peaks olema vähemalt 100€. Maksimaalne tagastatav summa on 200€.