Jõuluboonused 24. detsembril

christmas parim kasiino kampaaniad

Jõululaupäev on kätte jõudnud. Paljud jõulukalendrid hakkavad otsakorrale saama, mille tõttu pakutakse kõige magusamaid boonuseid just jõulupäeval! Loe lähemalt altpoolt ja võta osa!

Kätte ongi jõudnud jõulud! See aeg, mida me kõik ootanud oleme. Ka jõuludel pakuvad kasiinod jõulukalendri kampaania boonuseid. Näiteks Betsafe „Haara jõuludel kelladest“ kampaanias on peidus täna järgnevad pakkumised:

Täna küll spordiennustuspakkumiste ei leia, kuid kasiino annab teada, et ohtrailt uusi spordiennustuste pakkumisi on tulemas! Nii, et tasub lainel püsida ja oodata.

– Jätkub „Salapärane rahapada: jõulu eri“ kampaania, mis kestab 26. detsembrini CET ajavööndi järgi. Kõik mängijad, kes mängivad selle kampaania perioodini mänge: Vikings Go Wild, Vikings Go Berzerk, Jungle Books, Holmes and the Stolen Stones või Golden Fishtank, saavad iga kampaanias tehtud 1€ panuse eest võimaluse võita auhinnafondist erinevaid preemiaid. Ühe panusega on võimalus võita üks üllatusauhind. Järelejäänud auhindu uuendatakse iga 60 sekundi tagant ning kantakse üle rahalisel viisil. Kampaania auhinnafond on 75000€!

– Mängides täna vähemalt kolm 20€ Fish Part Sit & Go turniiri, kingitakse sulle 5€ Fish Party pääse. Turniiri ei pea võitma, kuid mängida tuleks vähemalt üks käsi.


Unibeti jõulukalendri viimane päev sisaldab täna 50% sissemakse boonust. Maksimaalne boonus, mis saada võid on 25€ ning minimaalne sissemakse 10€. Boonus tuleb aktiveerida enne sissemakse tegemist „Boonuspakkumiste“ all. Läbimängutingimus boonusel on live kasiinos, slotides 25x ning spordiennustuse puhul 6x minimaalse 1.4 koefitsendiga. Loe täpselt boonuse tingimuse kohta boonuspakkumiste leheküljelt!


Optibeti jõulukalendrist võid saada 50 tasuta keerutust. Tuleb teha minimaalselt 20€ sissemakse koodiga “CHRISTMAS” ning saadki 50 tasuta keerutust. Tasuta keerutusest tulnud võitudel kehtib vaid 20x läbimängutingimus, mida saab täita slot mängudes. Sissemakse tuleb vähemalt 1x läbi mängida, enne kui saad selle välja võtta.


Ka Maria kasiino maagiline advendikalender saab otsakorrale, selle tõttu on neil jäetud kõige parem pakkumine kõige viimaseks. Tuleb registreerida pakkumisele „minu boonused“ all ning teha vähemalt 10€ sissemakse. Maria kasiino lisab sinu sissemaksele 100% boonusena. Maksimaalne boonus, mis saada võib on 12€. Boonusega tuleb enne 30 panust teha, kui saab raha välja võtta.