Jõuluboonused 23. detsembril

tasuta kasiino boonus talvel

Jõulupäeva eelsed boonused on ühe suurepärasemad! Loe lähemalt altpoolt, mis kasiinod seekord välja pakuvad.

– Viimase 28 Real Madridi ja Barcelona mängus on löönud värava Messi või Ronaldo 21 korral. Tee enne mängu algust täna 10€ panus, mille minimaalne koefitsent on vähemalt 1.5 ja kui Messi või Ronaldo lööb värava, saad omale 10€ tasuta panuse. 10€ tasuta panuses makstakse välja vaid võidu osa, mitte  koos algse panusega ning võidul kehtib 3x läbimängutingimus, mille minimaalne koefitsent peab olema 1.5.

– Toimub kolmandat päeva „Salapärane rahapada: jõulu eri“ kampaania, mis kestab kuni 26. detsembrini CET ajavööndi järgi. Auhinnafond mainitud kampaanial on 75 000€. Kampaaniast osa võtmiseks tuleb mängida vaid kindlaid mänge: Vikings Go Wild, Vikings Go Berzerk, Jungle Books, Holmes and the Stolen Stones, Golden Fishtank. Kui teed selle kampaania ajal antud mängudes 1€ panuse, saad võimaluse võita ühe üllatusauhinna. Auhindu, mis on alles uuendatakse iga 60 sekundi tagant. Üllatusauhindu on võimalik võita rohkem kui üks!

– Kui teed Sit & Go või planeeritud turniiril kaks mängijat chippidest tühjaks ja võidad panga, saad pileti 1. jaanuaril toimuvale 1000€ flip turniirile.


– Unibet kasiinos on 26. detsembrini pakkumises NFL mängude kasumi suurendus! Valitud pakkumistele, mida saad kodulehelt leida, toovad sulle 25% suurema võidu. Vali oma ennustussedelile vähemalt 4 NFL mängu ja enne panuse tegemist kinnita kasumivõimendus. Maksimaalne panus võib olla 20€ ja suurim võit 1000€. Kasumivõimendust saavad kasutada Eestis asuvad mängijad.


– Tehes Optibet kasiinos täna 30€ sissemakse koodiga “ELCLASICO” ning sooritades peale seda 15€ ulatuses mängueelseid panuseid valitud mängudele, kingitakse sulle 15€ live panus. Mängueelsed panused tuleb teha minimaalse 1.5 koefitsendiga Spanish La Liga, English Premier League, German Bundesliga, Italian Serie A, French Ligue 1 või Netherlands Eredivisie liigade kohtumisele. Riskivaba panus kehtib üksikpanusena ning tuleb vähemalt 2x minmaalselt 1.5 koefitsendiga läbi mängida.


Maria kasiino advendikalendris peituvad täna tasuta keerutused mängus Secrets of Christmas. Võidud on boonusrahana ning neile kehtib 25x läbimängutingimus. Boonusraha saab kasutada vaid NetEnti slot mängudes.