Jõuluboonused 22. detsembril

kasiino new year boonused

Reedeste pakkumiste hulgast oleme välja toonud nii tasuta keerutusi kui ka tasuta panuseid. Mida veel huvitavat on saadaval, uuri aga altpoolt!


– Täna on Premier liigas toimumas Liverpooli ja Arsenali vaheline mäng. Arsenal pole Liverpooli vastu võitu saanud alates 2015. aastast saati. Selle tõttu pakutakse sulle ka täna kindlustust, kui Liverpool peaks kaotama. Kui teed enne mängu algust selle mängu peale vähemalt 10€ panuse, mille minimaalne koefitsent on vähemalt 1.5 ja Liverpool ei suuda võita, tagastatakse sulle 10€ tasuta panusena. Välja makstakse tasuta panuse puhul ainult panusest saadud võidu summa osa, mitte summa koos algse panuse algväärtusega ning võidul kehtib 3x minimaalse 1.5 koefitsendiga läbimängunõue. Iga mängija võib saada ühe tasuta panuse.

– Ka täna on kasiinos mängijatele toimumas kampaania, mille nimeks on „Salapärane rahapada: jõulu eri“, auhinnafond kampaanial on 75000€. Kampaania toimub 21.-26 detsembrini CET ajavööndis. Kampaaniast osa võtmiseks peab mängima kindlaid mänge: Vikings Go Wild, Vikings Go Berzerk, Jungle Books, Holmes and the Stolen Stones, Golden Fishtank. Kampaania ajal mängus tehtud 1€ panusega saab mängija võimaluse võita ühe üllatusauhinna. Allesjäänud auhindu uuendatakse iga 60 sekundi tagant. Võimalik on võita aga rohkem kui üks üllatusauhind.

– No limit Hold’emi mängides vähemalt 0.05€/0.10€ panustega ja taskukaartideks KK saades, kingitakse sulle 1€ kohe kätte. Väljamakstud auhinnal puuduvad läbimängutingimused.


Panustades täna Unibetis Real Madridi või FC Barcelona võidu peale, saad enda panustatud võistkonna poolt iga löödud värava eest 5€ tasuta panuse! Pakkumisel osalemiseks tuleb sellele registreerida ning sooritada vähemalt 25€ mängueelne panus, kas Real Madridi või FC Barcelona võidu peale. Tasuta ennustused saabuvad su kontole 24h pärast peale kohtumise lõppu. Live ennustused arvesse ei lähe. Tasuta panustest saadud võitudel ei ole panuse enda summat sees, mis tähendab, et välja makstakse vaid võidu summa osa.


Optibetis tehes täna täpselt 10€ sissemakse boonuskoodiga “ROUTEXMAS“, saad kingituseks 10€ boonusena, ehk kokku 20€ mänguraha! Boonusel kehtib vaid 20x läbimängutingimus, mida saab läbi mängida vaid slot mängudes. Pakkumist saab ära kasutada üks kord.


Maria kasiinos ootavad sind täna mängus Fruit Shop Christmas tasuta keerutused. Iga mängija saab juhuslikult kuni 10 keerutust. Tasuta keerutusest saadud võidud on boonusrahana, millele kehtib 25x läbimängutingimus. Boonusraha saab läbi mängida NetEnti slotides.