Jõuluboonused 13. detsembril

 

interneti kasiinod jõulukampaaniad

Vaatame lähemalt tänaseid kolmapäevaseid jõulupakkumisi: sularahaauhinnad, tasuta keerutused, riskivabad panused ja palju muud huvitavat!


Täna 13. detsembril on Betsafe välja tulnud oma „Haara jõuludel kelladest“ kampaania puhul järjekordse kolme uue pakkumisega:

– Kuna täna mängitakse Inglise Premier League’s 7 mängu, siis sel puhul pakub Betsafe sulle 5€ riskivaba panuse. Riskivaba panuse saamiseks tuleks teha enne mängu algust vähemalt 1.5 koefitsendiga 10€ panus. 5€ tasuta panuse saad kohe peale 10€ panuse tegemist. Välja makstakse 5€ tasuta panuse puhul ainult panusest saadud võidu summa osa, mitte summa koos algse panuse algväärtusega ning võidul kehtib 3x minimaalse 1.5 koefitsendiga läbimängunõue.

– Kasiinoboonuses on täna otsustusvõimalus sinul. Kui teed vähemalt 100€ eest panuseid live kasiinos, kingitakse sulle 10€ boonus ükskõik millisesse kasiino või live kasiino mängus. Mängi midagi, mis on sulle alati meeldinud või proovi miskit uut! Boonused tuleb läbi mängida kasiinos 35x või live kasiinos 20x, enne kui raha on võimalik välja maksta või kasutada teistes toodetes.

– Nagu ka eelnevatel päevadel on ka täna pokkerisõpradele välja pakkuda pakkumine: kui võidad No Limit Holdemis turbo rahalaudades 10 kätt, kingitakse sulle 1€ sularahas. Panused peaks olema alates 0.05€/0.10€. Rahalistele auhindadele läbimängimiskohustusi ei ole.


Maria kasiino pakub täna sularahaauhindu, mille auhinnafond on koguni 4000€. Osalemiseks tuleks turniirile registreeruda ning mängida Maria kasiino minimänge: valikus on Money Mansion, Rainbow Rush, Blender Blast, Moody Monsters, Nutty Night Bingo, Miner Moe, Old Macdonald ja King Stones. 25 järjestikuse keerutuse jooksul suurima võidu saanud esimesed 200 mängijat jagavadki 4000€ suurust auhinnafondi, millest esimene koht saab lausa 1000€. Et kvalifitseeruda tuleks teenida vähemalt 10 punkti ning mängida viis ringi. Oma hetkeseisu saad näha turniiride leheküljelt. Ainult pärisrahaga tehtud panused lähevad arvesse ning võitjad saavad võidud kätte automaatselt peale turniiri lõppu.


Advendikalender Unibet kasiinos on välja tulnud jällegi uue üllatusega – võimalus teenida kuni 25 keerutust mängus Wild One. Osalemiseks tuleb Eestis loodud bingo minimängudes 20€ eest panustada ning automaatselt kantaksegi su kontole 5 tasuta keerutust. Igal mängijal on võimalik saada maksimaalselt 25 tasuta keerutust. Auhinnast saadud võidud on sularahana ning neile ei kehti läbimängutingimust.


Optibet kasiinos on toimumas 13.-17. Detsembrini mängutootja iSoftBet kampaania, mida nende jõulukalender ka täna sisaldab. Osalsemiseks tuleks teha minimaalselt 20€ sissemakse koodiga “EYEOFTHEAMULET” ning mängida uusi iSoftBeti mänge. Jagamisele läheb 50 mängija vahel 1000€! Maksimaalne sissemakse boonus on 50€ ning boonus kehtib 40x läbimängukohustus. Turniiri seisu saad kontrollida kodulehel olevast tabelist, mida uuendatakse iga päev kell 14:00 Eesti aja järgi. Võitjad selguvad vastavalt 17. Detsembri kella 23:59 edetabeli seisule ning raha kantakse üle järgmisel päeval hiljemalt kella 14:00. Võitudele kehtib 1x läbimängutingimus, enne kui raha välja on võimalik võtta.