Jõuluboonused 12. detsembril

tasuta kasiinod jõulukampaaniad

Viskame pilgu peale täna pakutavatele jõuluboonustele: tasuta keerutused, sissemakse boonused, piletid pokkeri turniiridele ja igasugused muud põnevad üllatused!


Betsafe kasiino pakub oma “Haara jõuludel kelladest” kampaania raames 12. detsembril erinevaid boonuseid. Täpsemalt on välja toodud kolm erinevat boonust, mida kingikotist leida võid:

– Spordipanustajatele kingitakse vähemalt 10€ panuse puhul, mis on tehtud minimaalse koefitsendiga 1.5, 10 tasuta keerutust slotis “Merry Xmas”. Välja makstakse ainult panusest saadud võidu summa osa, mitte summa koos algse panuse algväärtusega ning võidul kehtib 3x minimaalse 1.5 koefitsendiga läbimängunõue.

– Kui sulle meeldib jackpot mängudes panuseid teha, siis saadaval on just sulle üks suurepärane pakkumine. Kui teed jackpot mängus 50€ eest panuseid, siis saad kingituseks 15 tasuta keerutust jackpot slotis “Hall of Gods”. Tasuta keerutustest saadud võidud on boonusrahana ning sellele kehtib 35x läbimängutingimus. Pane tähele, et enne boonusraha kasutamist kasutatakse enne ära sinu kontol olev pärisraha ning alles peale seda boonusraha.

– Nagu ka eelnevatel päevadel on ka täna pakkuda pokkeris auhindu: tuleb täita ülesanne ja sind premeeritakse. Kui mängid  täna 3€ sisseostuga turniiril, siis kingitakse sulle 1€ Fish Party pilet. Piletit saab ära kasutada 7 päeva jooksul alates selle kätte saamise hetkest. Rahalistele auhindadele läbimängimiskohustusi ei ole.


Unibet kasiinos on täna pakkuda suurepärane kampaania live laudades mängijatele: sulle kingitakse 10€ riskivaba panus, kui teed live kasiinos 50€ eest panuseid. Kampaanias osalemiseks tuleb end registreerida boonuspakkumiste leheküljel ning lihtsalt live laudades mängida. Pärast 50€ läbimängimist leiad oma 10€ riskivaba pileti “Kehtivate boonuste” alt.

Sinu järgmist ennustust spordisündmusele pärast pakkumisega nõustumist võetakse sel juhul riskivaba panusena arvesse. Kui teed riskivaba pileti puhul suurema summa kui 10€, siis tagastatakse sulle ikkagi 10€. Teha saab vaid ühe riskivaba ennustuse ning kui pilet osutub võitjaks, siis loetakse ka boonus kasutatuks. Tagastatud rahal ei ole läbimängutingimust.


Optibeti jõulukalendrist leiab täna jalka sõpradele pakkumise. Pakkumine kehtib 12.12 – 18.12, kus osalemiseks tee vähemalt 20€ sissemakse koodiga “FBWEEK50” ning saad lisaks 50% boonust oma deposiidile. Maksimaalne võimalik boonus on kuni 50€ sissemakse puhul. Boonus tuleb 30 päeva jooksul minimaalselt 1.5 koefitsendiga vähemalt 5x läbi mängida enne kui saad raha välja võtta.

Sel nädalal toimub kõikidest suurematest jalgpalliliigadest võistlusi – seega valikut panustamiseks on nii mõndagi!


Maria kasiino advendikalender jõuab iga päevaga jõuludele lähemale, selle tõttu võib nende kalendrist leida täna järjekordselt uue pakkumise: vähemalt 10€ sissemakse puhul lisatakse sulle 50% boonusraha! Et pakkumisest osa võtta, tuleb boonuste lehel boonus aktiveerida ning sissemakse sooritada. Maksimaalne võimalik boonus, mis saada võid on 25€ sularaha, mis tähendab, et sellest kampaaniast maksimumi võtmiseks, peaks sissemakse olema vähemalt 50€. Boonusel kehtib 30x läbimängutingimus ning tuleb ära kasutada 7 päeva jooksul.