Jõuluboonused 10. detsembril

eesti kasiinod jõulukampaaniad

Tänasel pühapäeval jagatakse laiali jällegi suurepäraseid jõuluboonuseid: tasuta panuseid, bingopileteid, võimalust osaleda pokkeriturniiril ja palju muud.


Betsafe pühapäevasel „Haara jõuludel kelladest“ kampaania päeval on neil kingikotis jällegi valikus kolm erinvat kingitust:

– Kuna täna toimub kahe Manchesteri võistkonna vaheline suurmatš ning mõlemad võistkonnad on sellel hooajal suurepärases vormis, siis on tulemust raske ette ennustada. Selle tõttu, kui mäng lõpeb viigiga ja sa teed vähemalt 10€ panuse minimaalse koefitsendiga 1.5 ning kaotad, kingib Betsafe sulle  10€ tasuta panuse. Välja makstakse ainult panusest saadud võidu summa osa, mitte summa koos algse panuse algväärtusega ning võidul kehtib 3x minimaalse 1.5 koefitsendiga läbimängunõue.

– Kui sulle meeldib missioone täita, siis Betsafe’s on sul võimalus seda tehes osa võitta 70 000€ auhinnafondist. Esimese koha saaja saab omale 65 000€, järgnevad 5000€ jagatakse laiali ülejäänud parima 1000 mängija vahel. Et osa võtta tuleb lihtsalt 7.-10. detsembri jooksul läbi teha kolm missiooni:

1. “Valley of the Gods“ mängus tuleb vähemalt kolm korda aktiveerida ausambad.
2. “Vikings Go Bezerk“ tavamängus koguda vähemalt kolm laegast.
3. “Rainbow Ryan“ mängus aktiveerida vähemalt 5x vihmavarju efekti.

– Kingikotist leiab pokkeri fännidele pakkumise, kus saad 3€ puhtalt kätte. 3€ saamiseks tuleb Omaha rahalaudades mängida vähemalt 50 reigitud kätt. Panused peaksid olema Pot Limit Omaha laudades alates 0.05€/0.10€. Rahalisele auhinnale ei kehti läbimängimise tingimust.


Maria kasiino advendikalendrist võib täna leida pakkumise bingo sõpradele. Kampaanias osalemiseks tuleb mängida mis tahes Bingo mängutoas vähemalt 5€ eest. Pärast 5€ läbimängimist saad omale automaatselt 5€ vautšeri. Igal mängijal on võimalus saada maksimaalselt 1 vautšer. Bingo vautšer tuleb 4x läbi mängida ning seda saab kasutada ainult bingos.


Unibetis pakutakse pokkerifännidele tänaseks võimalust osaleda 3000€ väärtuses auhindade loosimises ning ka kohti järgmise aasta üritustel. Kiirusta, sest vaid 2500 osalejat pääsevad sisse! Turniiri nimeks on „Unibet Open 10 years“ ning see algab kell 20:30 Eesti aja järgi. Registreeri end turniirile sisenendes parooliga „decennial“ 1.5h enne turniiri algust ehk kell 19:00 Eesti aja järgi.