Paf Kasiino Logo
  • www.paf.ee
  • Omanik: PAF Group Casinos
  • Asutatud: Jun. 1999
  • Pakkujad: NetEnt, Microgaming, Evolution Gaming, Genesis Gaming, Booming Games, Paf, NYX Gaming, Quickfire by Microgaming, Play’n GO

Külaste veebilehte

Loe ülevaadet

Hugo 2 kampaania Paf kasiinos

paf kasiino hugo2 kampaania

Soovid võita iga päev kuni 60 tasuta keerutust ja pileteid sularaha loosimisele?

Paf kasiinos on 15. jaanuarini toimumas kampaania, kus sul see võimalus on. Nimelt tuleb sul mängida Hugo 2 mängu, kus erinevaid sümboleid saades saad vastavaid auhindu:

  • Kolm kopra näoga sümbolit kingivad sulle 30 tasuta keerutust ja loosipileti.
  • Kolm Afskylia scatter sümbolit annavad sulle 20 tasuta keerutust ja loosipileti.
  • Boonusmängus aardekirstu saades, kingitakse sulle 10 tasuta keerutust ja loosipilet.

Tasuta keerutused saad ära kasutada kohe – selleks tuleb sul vaid mäng uuesti avada ja saadki oma keerutusi nautida! Kokku on sul seega võimalik võita ühe päeva jooksul 60 tasuta keerutust ja 3 piletit sularahaauhinna loosimisele. Sularahaloosimise auhinnafond on 10 000€, millest esimene koht saab endale suisa 3000€ kätte. Miinimum panuseks, et kampaanias osaleda on 0.20€, tasuta keerutuste väärtus on samamoodi 0.20€. Kui võidad tasuta keerutused mobiiliseadmel, siis saad ka neid kasutada vaid mobiiliseadmel, sama kehtib vastupidiselt ka desktop seadme puhul.

hugo2 slot

Tasuta keerutustest tulnud võitudele ja sularahaauhindadele ei ole läbimängimistingimusi! Sularahaauhinna loosimine toimub 16. jaanuaril ja võitjaid teavitatakse hiljemalt loosimise järgneval päeval Pafi sõnumite kaudu, lisaks avaldatakse nimed ka Pafi võitjate lehel. Edu!

Paf Kasiino pakub koheseid sissemakseid ja väljamakseid läbi järgnevate maksemeetodite:

50 tasuta keerutust
€10 pärisraha lisaks
VÕTA BOONUS