BetSafe Kasiino Logo
  • Pakkujad: NetEnt, Microgaming, Play’n GO, Thunderkick, Pragmatic Play, ELK Studios, Evolution Gaming, Red Tiger Gaming, Foxium, EGT

Külaste veebilehte

Loe ülevaadet

BetSafe Moisar vs Spondarenko kampaania

betsafe kampaania moisar vs spodarenko

BetSafe’s toimub kampaania, kus osalejatel on võimalus 1€ panusega võita omale 20€! Nimelt astub Mirkko Moisar uuesti võistlusringis vastu Valgevenest pärit Maxim Spondarenkole, et heastada tema vastu oma eelmine alistumine.

Kaotus oli juba 6 kuud tagasi ning nüüd on Moisar selleks uueks matšiks valmis! Moisari võiduga on 20€ võit sinu!

Kampaaniaks osalemiseks pead olema BetSafe kasiinos uus klient, kelle konto on loodud Eestis. Konto peab olema registreeritud 2017 aasta 13. ja 18. novembri vahel. Et osa võtta, tuleb panustada vähemalt üks euro Moisari võidu peale. Arvesse ei lähe boonusega ega tasuta panustega tehtud panused.

Uued kliendid saavad 20€ ainult kui Mirkko Moisar võidab, see tähendab, et viik ega Spondarenko võit ei lähe arvesse. Võistlustulle astuvad kaks mees 18. novembril kell 23:50 Tondiraba Jäähallis, Tallinnas.

betsafe kampaania moisar vs spodarenko mma nr1 fight show

BetSafe Spordiennustus aktsepteerib panused ka muu võitlustele

Võiduraha lisatakse kontole hiljemalt esmaspäevaks 20. novembriks ning sellele summale puuduvad läbimängunõuded ning raha võib otsekohe kasiinost välja võtta!

BetSafe Kasiino pakub koheseid sissemakseid ja väljamakseid läbi järgnevate maksemeetodite:

Tervitusboonus 200% kuni €100 + 500 tasuta spinni
VÕTA BOONUS