BetSafe Kasiino Logo
  • Pakkujad: NetEnt, Microgaming, Yggdrasil Gaming, Play’n GO, Quickspin, Thunderkick, Pragmatic Play, ELK Studios, Evolution Gaming, iSoftBet, BluePrint Gaming, Foxium, EGT, NYX Gaming, WMS (Williams), Relax Gaming, Jadestone, Novomatic, Leander Games

Külaste veebilehte

Loe ülevaadet

Betsafe boonuste kampaania Jaanuaril

betsafe kasiino jaanuar kampaania

Kätte ongi jõudnud 2018! Loe lähemalt tänastest Betsafe boonustest ja võta ruttu osa! Me oleme Teile välja selgitanud nende boonuste olulisemad omadused, et teil lihtsam oleks. Head uut aastat!


– 7 jaanuar

– Täna on toimumas mäng Bareclona ja Levante vahel. Viimases kolmes mängus on Barcelona skoorinud Levante vastu kokku 14 väravat. Kui teed enne mängu algust vähemalt 10€ panuse, mille minimaalne koefitsent on 1.5 ja Barca lööb vähemalt 4 väravat, saad omale 10€ tasuta panuse. Tasuta panuse puhul makstakse välja vaid võidu summa, millele kehtib 3x läbimängutingimus vähemalt 1.5 koefitsendiga.

– Mängi enne nädalavahetuse lõppu kasiinos vähemalt 100€ eest ja saad omale kingiks 10€ kasiinoboonust ning veel lisaks 25 tasuta keerutust. Tasuta keerutused saad omale slot mängudes, nimega „Blood Suckers“, „Blood Shreuckers 2“ või hoopis „Cosmic Eclipse“. Boonusrahale kehtib live kasiinos 25x ja slotides 35x läbimängimistingimus. Tasuta keerutustest saadud võidud tuleb 35x läbi mängida 3 päeva jooksul, muidu võidud aeguvad.

– Mängi täna Hold’emi ja kui võidad samast mastist KQ’ga kolm kätt, kingitakse sulle 3€ puhtalt kätte. Miinimumpanused kvalifitseerumiseks on 0.05€ / 0.10€. Auhinnal ei ole läbimängukohustust.– 6 jaanuar

– Täna toimub nii mõnigi põnev lahing FA Cup mängudes. Selle tõttu, kui teed täna enne mistahes FA Cup mängu algust vähemalt 10€ panuse, mille koefitsent on vähemalt 1.5, saad omale 5€ tasuta live panuse, mida täna samuti FA Cup mängudes kasutada. Tasuta panuses makstakse välja ainult võidu summa osa ja võidule kehtib vähemalt 3x minimaalse 1.5 koefitsendiga läbimängimise nõue.

– Soovid saada kahte auhinda? Mängi enne nädalavahetuse lõppemist kasiinos vähemalt 100€ eest ja sulle kingitakse 10€ eest kasiinoboonust ning lisaks 25 tasuta keerutust. Tasuta keerutused on mängus „Blood Suckers“, „Blood Suckers 2“ või hoopis „Cosmic Eclipse“ slottides. Boonusrahale kehtib live kasiinos 25x ja slotides 35x läbimängimistingimus. Tasuta keerutustest tulnud võitudele kehtib 35x läbimängutingimus, mis tuleb ära täita 3 päeva jooksul.

– Kui sa saad Hold’emis, Omaha’s või Omaha Hi-Lo’s täna 22 taskukaartidega flopist kolmiku, saad kingiks 3€ puhtalt kätte. Miinimumpanusteks on 0.05€ / 0.10€. Auhinnal läbimängimistingimust ei ole!– 5 jaanuar

– Täna on toimumas kohtumine Liverpooli ja Evertoni vahel. Viimasel derbi kohtumisel oli skoor 1-1. Kas ajalugu kordub taas? Kui mängu lõpptulemuseks on täna viik ja sinu panus kaotab, kingitakse sulle 10€ tasuta panus. Et tasuta panust saada, tee enne mängu algust vähemalt 1.5 koefitsendiga minimaalselt 10€ panus. Tasuta panuses makstakse välja vaid võidu osa ja võidul kehtib 3x minimaalse 1.5 koefitsendiga läbimängunõue.

– Panusta täna live kasiinos vähemalt 66€ eest ja sulle kingitakse 13 tasuta keerutust slotimängudes „Dracula“ ja „NRVNA“. Tasuta keerutusest saadud võitudel kehtib 35x läbimängutingimus, mis tuleb täita kolme päeva jooksul.

– Pokkeris mängi vähemalt 10 kätt Omaha Hi-Lo rahalaudades, osale pangas ja sa saadki omale 1€ kohe kätte! Panused tuleb teha pärisrahas ja võidul puudub läbimängutingimus.– 4 jaanuar

– Kui mängid täna kasiinos vähemalt 10€ eest mängus „Merry Xmas“ kingitakse sulle 5€ tasuta spordiennustus. Tasuta spordiennustuses makstakse välja võidu summa osa ilma algse panuse väärtuseta. Saadud võit tuleb läbi mängida vähemalt 3x minimaalse 1.5 koefitsendiga.

– Täna on sul boonuse alt võimalus võtta omale 50% boonus vähemalt 10€ sissemakse puhul. Maksimaalne boonus, mis saada võid on 100€. Vahendeid saad kasutada kõikides mängudes välja arvatud Live diilerites. Boonus tuleb läbi mängida vähemalt 35x enne, kui saad raha välja kanda või kasutada teistes toodetes.

– Pokkeris on sul täna võimalus omale võita kaks 1€ Fish Party piletit. Mängi täna vähemalt viis 5€ Fish Party Sit & Go turniiri – turniiri ei pea võitma, kuid mängima pead vähemalt ühe käe.– 3 jaanuar

– Täna kohtuvad Inglismaal Arsenal ja Chelsea. Tegemist on üsna võrdsete vastastega, seega viik on üsna tõenäoline. Kui teed enne mängu algust vähemalt 10€ panuse, mille minimaalne koefitsent on 1.5 ja antud heitlus lõppeb viigiga ning sinu panus kaotab, siis saad omale 10€ tasuta panuse. Tasuta panuses makstakse välja võidu summa osa ilma algse panuse väärtuseta. Võit tuleb läbi mängida vähemalt 3x minimaalse 1.5 koefitsendiga.

– Kui teed täna live kasiinos vähemalt 50€ eest panuseid, saad 20 tasuta keerutust mobiilis mängus nimega „Planet of the Apes: Touch“. Tasuta keerutusest saadud võidud on boonusrahana ning neile kehtib 35x läbimängutingimus.

– Kui saad täna Holdemis ässade taskukaardid, saad omale 1€ kohe kätte. Et kvalifitseeruda, pead mängima no limit Hold’emi rahalaudades, mille panus on vähemalt 0.05€/0.10€. Auhinnal läbimängutingimus puudub.– 2 jaanuar

Betsafel on 2. jaanuaril „Haara jõuludel kelladest“ kampaanias pakkuda 3 erinevat pakkumist:
– Kui teed täna vähemalt kolmest valikust koosneva mitmikpanuse, saad omale 10€ tasuta panuse. Mitmikpanuses peab iga valik olema vähemalt 1.3 koefitsendiga. Pane tähele, et tasuta panuses makstakse välja vaid võidu summa osa, mis tähendab, et algne panuse väärtus arvesse ei lähe. Võit tuleb läbi mängida vähemalt 3x minimaalse 1.5 koefitsendiga. Tasuta panuse saab ära kasutada vaid ühele sündmusele.

– Mängi täna oma mobiilis kasiinomängudes vähemalt 50€ eest ja sulle kingitakse 20 tasuta keerutust The Legend of Shangri-La mobiilimängu. Tasuta keerutusest saadud võidud on boonusena ning tuleb läbi mängida 35x enne, kui saab vahendeid mujal toodetes kasutada.

– Kui võidad täna Holdemis pokkerit mängides vähemalt 5 kätt, kus sa ei ole kätt näidanud, saad omale 1€ Fish Party pileti. Rahalauaks peaks olema No limit Holdem ja panused vähemalt 0.05€/0.10€.– 1 jaanuar

„Haara jõuludel kelladest“ kampaania jätkub ka sel aastal kolme erineva pakkumisega:

– Kui teed spordis täna vähemalt 1.5 koefitsendiga minimaalse 10€ panuse, saad omale pileti 200€ GTD pokkeriturniirile, mis toimub teisipäeval kell 19:00. Turniiri leiad pokkerikliendist HOLIDAY FREEROLL nimega, ning saad liituda homsest alates kella 17:00. Vaata, et sul oleks kehtiv pokkerialias vähemalt kella 12:00 2. jaanuariks, mille saad luua pokkerikontole logides.

– Kui logid täna enne 1. jaanuari lõppu mobiilist sisse, saad omale kingiks 10 tasuta keerutust mängus „Finn and the Swirly Spin“. Tasuta spinnidest saadud võidud on boonusrahana ning tuleb läbi mängida 35x enne kui saab raha välja kanda või kasutada teistes toodetes.

– Saa täna No limit Hold’emi rahalaudades 44 taskukaardid ja saad omale 1€ puhalt kätte. Miinimumpanused on 0.05/0.10€ ning võidul ei ole läbimängutingimusi.

BetSafe Kasiino pakub koheseid sissemakseid ja väljamakseid läbi järgnevate maksemeetodite:

Tervitusboonus 200% kuni €100 + 500 tasuta spinni
VÕTA BOONUS