Unibet Kasiino boonused ja kampaaniad

Milliseid boonuseid pakub Unibet Kasiino?

Unibet kasiino kampaaniate valikus domineerivad läbimängu-, võrgustiku-, ja õnneliku keerutuse turniirid. Auhinnad ulatuevad kümnetesse ja sadadesse tuhandetesse, kuid ka nende mängijatebaas on üpriski lai.

Tasub tähele panna, millised pakkumised on Eesti mängijatele ja millised kõigile Kindred brändidele. Selle põhjal on lihtne otsustada, kui suur võiks olla võimalus kaasa rääkida parematele preemiatele kvalifitseerumisel.

Veel on Unibetis populaarsed erinevad bingomängudele pühendatud turniirid- tegu on ikkagi Rootsi päritolu mängukeskkonnaga ning seal on bingo menu suur.

Spordiboonuste valik on pigem kesine. Neil on aeg-ajalt tasuta ennustusmänge nagu Coolbetiski ja sõbrasoovitaja boonus. Vahel harva näeb ka mõnele konkreetsele spordialale nagu korvpall, jalgpall või jäähoki pühendatud kampaaniaid. Uued mängijad saavad alustada 100€ boonuse ja 20€ eest tasuta panustega.

See koduleht kasutab küpsiseid, et muuta paremaks teie külastuskogemust. Veebilehe edasisel kasutamisel või selle sõnumi sulgemisel, nõustute te küpsiste kasutusega.