Slots.io Kasiino boonused ja kampaaniad

Milliseid boonuseid pakub Slots.io Kasiino?

Slots.io Kasiino kampaaniate leht on pidevas muutumises. 2023. aasta alguses üles vuntsitud tervitusboonus pakub uutele mängijatele võimalust rõõmustada 100% kuni 200€ boonuse ja 50 tasuta spinni üle. Priikeerutused lisatakse Play N Go populaarsel slotil Book of Dead ning võidud on läbimängimise nõudest vabad.

Ülejäänud boonuspakkumiste osas jagub Slots.io lehele samuti ainult kiidusõnu, sest osa võetakse erinevatest võrgustikukampaaiatest, mille puhul paremad preemiad ulatuvad kümnetesse ja isegi sadadesse tuhandetesse eurodesse.

Tüüpilised on ka tasuta spinnid uutel mängudel sissemakse eest ja boonusraha. Cashback diilid ja slotiturniirid ei ole kuigi levinud, kuid lähemal vaatlusel selgub, et on olemas isegi eraldi turniiride leht. Turniirid toimuvad peamiselt nädalavahetusel ning nende auhinnafond küündib ka kuni 1000 euroni.

See koduleht kasutab küpsiseid, et muuta paremaks teie külastuskogemust. Veebilehe edasisel kasutamisel või selle sõnumi sulgemisel, nõustute te küpsiste kasutusega.