Püha Patricku kasiinokampaaniad ja mängud

puha patricku paeva kasiino kampaaniad

Soovid mängida täna topeltpreemiatega? Oled valmis mängima, aga tahaksid saada natuke lisa? Püha Patricku päev on inglise keelses kultuuriruumis tõeline pidu ja pillerkaar. Eestis pole see ehk kuigi tuntud püha, aga see ei tähenda, et lõbutseda ei võiks.

Kui Iirlased kulistavad tavaliselt baaris kesvamärjukest, siis online kasiinos saad panuseid teha kasiino poolsete lisaauhindadega. Välja teenitud boonuseid saad kasutada näiteks mõnel paljudest populaarsetest Iiri teemalistest mängudest.

Naudi Püha Patricku pidustusi Eesti parimates online kasiinodes

Mida oodata 2024. aasta Püha Patricku päeva pakkumistelt?

17 märts on Iiri kultuuri kõige suurem püha, kuid seda armastatakse tähistada üle maailma. Kui tavaliselt tullakse tänavatele ja pannakse pidu teiste seltskonda nautides, siis selles aastal on võimalus meelt lahutada netis ilma kodust lahkumata.

Vaadates Eesti online kasiinode pakutavat, siis boonusdiilide valik on muljetavaldav. Enamik pakkumisi on saadaval ainult 17. märtsil, kuid mõni kestab ka mõned päevad peale suurt pidupäeva.

Vaadates lähemalt, mida Püha Patricku päeva kampaaniad endas sisaldavad, siis hakkavad silma tasuta keerutused ja boonused. Unibet on erand, sest korraldab koguni mitu päeva kestva läbimänguturniiri ja võimaluse noppida uhke preemia live kasiinos.

See koduleht kasutab küpsiseid, et muuta paremaks teie külastuskogemust. Veebilehe edasisel kasutamisel või selle sõnumi sulgemisel, nõustute te küpsiste kasutusega.