Olybet Kasiino boonused ja kampaaniad

Milliseid boonuseid pakub OlyBet Kasiino?

OlyBet kasiino on Eesti kõige populaarsem spordiennustuse portaal ning ka väga lai kampaaniate valik räägib just nende kasuks. Peamiselt on fookuses, korv-ja jalgpall ning tennis, aga ka jäähoki ja muud Baltikumis kõige menukamad spordialad.

Kampaaniad leiab mugavalt lehe ülaosas peamenüüs Kampaaniate nupukese all. Mugav on ka see, et ühe nupuvajutusega saab välja filtreerida just huvipakkuvad kampaaniate tüübid nagu näiteks kasiino, sport või pokker. Lisaks kategooriad NBA, Uuele kliendile ja Kõik kampaaniad.

Kõige rohkem ongi spordiennustuse boonuseid, kuid ka kasiino pakkumisi pole vähe. Näiteks on OlyBetis mängija jaoks hea süsteem, et igal nädala päeval on ette nähtud vähemalt üks spetsiaalne boonuspakkumine, pluss nädalavahetuse diil.

Uutele mängijatele on ette nähtud koguni 1100 euro eest boonuseid nelja esimese sissemakse eest. Miinuseks on karmid boonuse läbimängimise nõuded, milleks on koguni 50 kordne boonuse väärtus.

Spordiennustuse kampaaniad on üsna leidlikult üles ehitatud. Leidub nii ülesandeid cashbackiga, riskivabu panuseid, tasuta panuseid, sissemakse boonuseid kui ka muud huvitavat.

See koduleht kasutab küpsiseid, et muuta paremaks teie külastuskogemust. Veebilehe edasisel kasutamisel või selle sõnumi sulgemisel, nõustute te küpsiste kasutusega.