Nutz Kasiino boonused ja kampaaniad

Mida öelda Nutz.ee boonuste kohta? Tegemist on Eesti kõige uuema online mängukohaga, mis tegelikult millegi enneolematuga ei üllata. Maksemeetodite valik on lai ja veebileht mugav, kuid tegemist ei ole kiirkasiinoga ja puudusi on veelgi. Mis puutub boonustesse ja kampaaniatesse, siis esialgu millegi üle nuriseda ei ole.

Uued mängijad võivad rõõmu tunda lausa 200% boonuspakkumise üle. Oma preemia saamiseks piisab, kui teed vähemalt 10€ esimese sissemakse. Maksimaalse 200 eurot boonuse teenimiseks on vajalik minimaalselt 67 eurot sissemakse.

Nutz kasiino puhul on hea, et mängijaid ei piinata kõrgete läbimängimise tingimustega boonustele. Kahjuks tervitusboonus on ainuke erand- enne väljamakset tuleb nii sissemakse kui boonus kasiinos vähemalt 25 korral läbi mängida. Hea uudis on, et lisaks boonusele saad igal juhul 50 riskivaba keerutust vähemalt 10 eurot sissemakse eest.

2022. aasta suve seisuga oli Nutz boonuste leht äärmisel külluslik. Üht-teist meeldivat leiab igale maitsele. Tasuta keerutused uutel slottidel, väljakutsed, läbimängimise turniirid ja diilid riskivabade panustega- patt oleks kurta. Ja nagu juba öeldud- läbimängimise nõuded on igati mängijasõbralik- tavaliselt 1-3 kordne panuse summa. Nutzile omased riskivabad Winspinnid on üldse läbimängimisest vabad.

See koduleht kasutab küpsiseid, et muuta paremaks teie külastuskogemust. Veebilehe edasisel kasutamisel või selle sõnumi sulgemisel, nõustute te küpsiste kasutusega.