Meelelahutus ja lauluvõistluste kampaaniad

Eestlased on laulurahvas. Pärast Tanel Padari võitu Eurovisioonil 2001. aastal on saanud üritusest kultuslik sündmus. Tegelikult oleme alati hästi esinenud ja tahame seda ka tulevikus teha. Igal aastal toimub televisiooniski mõni äge lauluvõistlus nagu Superstaari saade või Maskis Laulja. Online spordiennustus pakub võimalust nende sündmuste ajal teha panuseid selle peale, kes võidab ja üldse kuidas kellelgi läheb.

Selliste meelelahutussündmuste peale tasub panustada, kui arvad, et tead meelelahutusmaailma tegijaid paremini kui näiteks sportlasid või spordimeeskondi. Kuigi viimasel ajal pole Eesti Eurovisioonil täistabamust saanud, siis oleme kindlad, et meil on küllalt potentsiaali, et see needus murda. Jälgi ise sündmusi laivis ja ela oma lemmikutele kaasa!

Järgnevalt leiategi populaarsed kampaaniad, mis pühendatud just hetke kuumimatele lauluvõistlustele. Kiirusta, sest boonused on saadaval ainult sündmuste toimumise eel ja nende ajal. Järgmise sama hea diili saamiseks võib minna kaua aega.

See koduleht kasutab küpsiseid, et muuta paremaks teie külastuskogemust. Veebilehe edasisel kasutamisel või selle sõnumi sulgemisel, nõustute te küpsiste kasutusega.