Kanuuna Kasiino boonused ja kampaaniad

Kanuuna on äärmiselt huvitav fenomen Eesti online mängude portaalide hulgas. Tegemist on brändiga, mida opereerib 1Up Services (CY) Ltd. ning tegutsetakse peamiselt Soomes ja Eestis.

Kanuuna ehk Soome keeles tõlgituna kahur on eriline, sest pakub omapärast roosakat kujundust. Veebileht on interaktiivselt disainitud ning alustamine on lihtne. Kui soovid, tee kohe sissemakse, et kinnitada samal ajal konto ja panustada juba pärisraha eest. Variant on proovida mänge ka demoversioonis ilma oma rahaga riskimata.

Kanuuna tegi ära ka selle, mille peale teised kiirkasiinod ehk ainult vargsi mõelnud on- uutele mängijatele pakutakse sadu tasuta spinne ilma täiendava läbimängimise nõudeta! See on juba suur samm mängijasõbralikkuse edendamise poole. 200 tasuta spinnide hakkavad lisanduma 20 kaupa 10 järjestikkusel päeval peale esimese sissemakse tegemist.

See koduleht kasutab küpsiseid, et muuta paremaks teie külastuskogemust. Veebilehe edasisel kasutamisel või selle sõnumi sulgemisel, nõustute te küpsiste kasutusega.