Halloweeni kampaaniad

Halloweeni kasiino kampaaniad ja boonused

halloween kasiino promod

Juba varsti ongi käes kõrvitsate nikerdamise ja kollide öö, kui neljapäeval jõuab kätte kauaoodatud Halloween. Ka kasiinosõprade jaoks tähendab see aasta ühte kõige põnevamat perioodi, sest kampaaniadiile sajab igast ilmakaarest.

Halloweeni diilid võivad olla küll lühikesed, kuid võid üsna kindel olla, et sinu lemmik kasiino mänguportaalis midagi ikka pakutakse. Ja vahel võid see “midagi” olla sinu jaoks tõeliselt kasulik! Vaatame lähemalt, mida võiksid siis sellel aastal oodata.

Parimad veebikasiinod Halloweeni ajal mängimiseks

Halloweeni kasiino diilid

Nagu arvata võid on pakkumiste keskmes Halloweeni teemalised slotid , mille keskmes mõni eriti kõhedusttekitav tont, nõid, zombie või koguni Dracula ise. Oleme näinud ka igasugu muid hirmuäratavaid tegelasi nagu piraadid ja miks mitte ka viikingid. Halloween on ka hea aeg välja panna mõni uus õudusi täis mäng, mis seni oma järge oodanud. Ühesõnaga kehtib reegel- mida hirmuäratavam, seda parem.

Erinevat tüüpi Halloweeni pakkumised

Halloween, nagu mistahes teine erilisem sündmus aastas, on kasiinode jaoks hea võimalus näidata ka pisut oma loomingulisust. Kahtlemata leiad hulgaliselt võimalusi teenida tasuta spinne ja seda just Halloweeni teemalistel mängudel. Pisut rohkem väljakutset pakuvad turniirid, millel pead näitama pisut rohkem järjekindlust, kuid ka auhinnad on märksa väärtuslikumad. Kui otsid natuke rohkem, võid sattuda ka live-kasiino ja lauamängude peale, kus lisapreemiaid jagatakse. Halloweeni kampaaniad kestavad tavaliselt nädal kuni kaks.

Kokkuvõte

Halloweeni möll võib pea vahel täitsa sassi ajada ja tunnistame, et see on üks äge aeg. Enne, kui pakkumisest osa võtma hakkad, tutvu aga kindlasti kampaania reeglitega, et teada täpselt, mille peale mängid.

See koduleht kasutab küpsiseid, et muuta paremaks teie külastuskogemust. Veebilehe edasisel kasutamisel või selle sõnumi sulgemisel, nõustute te küpsiste kasutusega.