Chanz Kasiino boonused ja kampaaniad

Milliseid boonuseid pakub Chanz Kasiino?

Chanz kasiino on populaarne Eesti mängukeskkond, millel eraldi boonuspakkumiste lehte üldse ei olegi. Tavaliselt saad uutest pakkumistest teada kontole logides, kui süsteem esitleb just hetkel käimasolevat aktiivset boonusdiili.

Tüüpilisemad kampaaniate formaadid on võidujooksud, märkide kogumised aga ka võrgustikukampaaniad. Viimased neist on aga pisut harvemad kui teistes Eesti online portaalides.

Ülejäänud pakkumiste hulka kuuluvad näiteks võimalus kutsuda ka sõpru mängima ja saada selle eest 25€, teretulemast pakett, erilised turniirid, Megarace, edetabeli võistlused ja palju muud huvitavat. Kõige parema ülevaate Chanz võimalustest ja kampaaniatest saabki tegelikult siis, kui luua konto ja logida sellele sisse.

Võib diskuteerida, kas kampaaniad on piisavalt hästi esitletud ja arusaadavad, aga see-eest on eelisseisus need, kes tahavad just ise avastada. Uued mängijad alustavad 10€ boonusega sissemakse eest pluss 50 priikeerutust kasiino kulul.

See koduleht kasutab küpsiseid, et muuta paremaks teie külastuskogemust. Veebilehe edasisel kasutamisel või selle sõnumi sulgemisel, nõustute te küpsiste kasutusega.