Boost Kasiino boonused ja kampaaniad

Milliseid boonuseid pakub Boost Kasiino?

Boost kasiino on Eesti üks uuemaid online kasiinosid, kuid sellist agressiivset reklaami nagu SuperCasino ja Ninja kasiino nad omale teinud ei ole. Ka kampaaniate osas ei pinguta nad üleliia.

2024. aasta alguses seisuga leidis nende boonuspakkumiste lehelt kolm võrgustiku pakkumist, mis pühendatud kindlatele mängutootjatele nagu Quickspin ja Pragmatic Play. Lisaks Nädala Mängu diil, mille puhul saavad mängijad 1,5 korda rohkem lojaalsuspunkte ainult ühel kindlal mängul. See, millisel mängul panuste eest rohkem lojaalsuspunkte saab, muutub igal nädala, mis on hea motiiv erinevaid mänguautomaate katsetada.

Uued mängijad alustavad Boost kasiinos kopsaka 1000€ esimese sissemakse boonusega. Lisaks saavad kõik 100 tasuta spinni Fire Joker mängul.

Boost kasiinos on ka huvitav Boost punktide süsteem, mis tegelikult on lihtsalt lojaalsusprogramm, mille raames saab punktid alates 1000 punktist raha vastu vahetada.

See koduleht kasutab küpsiseid, et muuta paremaks teie külastuskogemust. Veebilehe edasisel kasutamisel või selle sõnumi sulgemisel, nõustute te küpsiste kasutusega.