BetSafe Kasiino boonused ja kampaaniad

Nagu suurtele kasiinodele kohane, võtab Betsafe sageli osa tuntud mängutootjate võrgustikukampaaniatest, mille auhinnad kümneid kordi suuremad kasiinosisestest slotiturniiridest. Sarnaseid võrgustikukampaaniaid võid väga vabalt kohata ka Unibet, Ninja kasiino ja Slots.io portaalides.

Kui aga küsida, mille poolest on Betsafe teistest erinev, siis on selleks kindlasti kampaaniate sagedus, selgelt esitatud reeglid ja mõistlikud läbimängimise nõuded. Kui teisest portaalides püsiklientidele vahel üldse midagi ei pakuta, siis Betsafe hoolitseb selle eest, et alati midagi toimuks.

Betsafe on Eesti suurim kasiino, mis paistab silma eriti suure mänguautomaatide valiku ja tulusa tervitusboonuse poolest.

Alusta mängimist 100% kuni 500€ boonusega kasiino kulul. Lisaraha 10€ live-kasiinos kauba peale! Või leia oma lemmik paljude jooksvate kampaaniate seast.

Milliseid boonuseid pakub BetSafe Casino?

Betsafe kasiinol on üks ägedamaid kampaaniate valikuid, sest absoluutselt igal nädalal pakutakse oma mängusõpradele midagi uut ja unikaalset. Kusjuures nende lemmikud on tasuta spinnid uutel mängudel.

See koduleht kasutab küpsiseid, et muuta paremaks teie külastuskogemust. Veebilehe edasisel kasutamisel või selle sõnumi sulgemisel, nõustute te küpsiste kasutusega.