Bet365 Kasiino boonused ja kampaaniad

Milliseid boonuseid pakub Bet365 Kasiino?

Bet365 kasiino on huvitav mängukoht, sest kasiinokampaaniaid Eesti mängijatele põhimõtteliselt ei ole. Ainuke erand on uue mängija boonus, milleks on 100% kuni 100€ boonus vähemal 10€ sissemakse eest. Läbimängimise nõue on igati mõistlik- kõigest 20 kordne boonuse väärtus.

Kuna bet365 kaubamärk on ennekõike tuntud kui maailma üks paremaid spordiennustuse pakkujaid, siis pole midagi imestada, et spordikampaaniate valik on tõeliselt lai ja mitmekesine.

Uutele mängijatele on saadaval 100 euro eest panustamisühikuid. Olenevalt sissemakse suurusest võib see olla 5€ kuni 100€. Näiteks minimaalse 5€ sissemakse eest saad 5 euro eest panustamisühikuid.

Kui süveneda teistesse spordipakkumistesse, siis neid on väga erinevaid igale maitsele. Näiteks pakub Bet365 viigi korral jalgpallis raha tagasi, 70% võiduvõimendust korvpallis, mitmikpanuse boonust ja palju muud huvitavat. Mängija jaoks, kes on aktiivne spordihull ja huvitub boonustest, pakub Bet365 tõeliselt head väljakutset.

See koduleht kasutab küpsiseid, et muuta paremaks teie külastuskogemust. Veebilehe edasisel kasutamisel või selle sõnumi sulgemisel, nõustute te küpsiste kasutusega.