Alusta Winnerz kasiinos 350 tasuta spinniga

Winnerz on täiesti tutikas online kasiino, mis Eestis alustas tegevust 2022. veebruari alguses. Uute mängijate jaoks on valmis pandud 350 tasuta keerutust , et aimu saada, kui hea siis koht ikkagi on.

Pakkumisest osalemiseks piisab 20 eurot sissemaksest ning leiad kontolt 200 priispinni. Teise sissemakse eest lubatakse 150 tasuta keerutust.

winnerz kasiino sissemakse boonus

Läbimängimise nõue? Enne väljamakset tuleb tasuta spinnidega võidud vähemalt 30 korral kasiinos läbi mängida. Maksimaalne panuse suurus mänguvooru kohta on 5 eurot ning aega seda teha on kolme päeva alates spinnide ära kasutamisest.

Püsikundede peale on samuti mõeldud, sest need, kes mängivad sageli, saavad seda teha väikese kindlustusega kaotuste vastu. Mida see tähendab on, et kui kaotad ühe päeva jooksul 20 kuni 500 eurot, saad mängimisele järgneval päeval tasuta spinnid või Superspinnid (väärtusega 1€ mänguvooru kohta).

Kui kaotad päeva jooksul üle 500 euro, ollakse valmis pakkuma koguni 10% raha tagasi, kuid ainult siis, kui oled mängimisega miinuses ka kogu perioodi peale alates konto registreerimisest.

Winnerzis on erilised teisipäevad, sest siis saab lihtsa vaevaga müstilise boonuse. Preemia, milleks võivad olla boonus või tasuta spinnid, saamiseks piisab kontole sisse logimisest ja sissemakse tegemisest.

Winnerz kasiinos, nagu igas teises mängukohas on maksete tegemisel ka väiksed piirangud. Winnerzis tuleb raha mängijakontole kandmiseks kasutada pangaülekannet LHV, Swedbank, SEB või Luminor vahendusel. Minimaalne sissemakse on 20 eurot ja minimaalne väljamakse 25 eurot tehingu kohta.

See koduleht kasutab küpsiseid, et muuta paremaks teie külastuskogemust. Veebilehe edasisel kasutamisel või selle sõnumi sulgemisel, nõustute te küpsiste kasutusega.