Võida äge Vahemere kruiis Optibet väljakutsetega

Kampaania on lõppenud

optibet kasiino win a cruise kampaania

Optibet pole mingi tavaline online mängukoht vaid Eestis on nad oma positsioone kindlustanud juba pikkade aastate vältel. Kuigi alguses oli see pigem spordiennustajate meelispaik, siis ajapikku on ka kasiinomängijad Optibeti üles leidnud. Tegelikult kõige rohkem jackpoti võitjaid kipubki just nende juurest tulema!

Vahemikus 6. septembrist kuni 31. oktoobri kella 23:59 pakutakse Optibet lehel suurepärast võimalust võtta vastu iganädalaseid väljakutseid ja teenida nii väärtuslikke auhindu. Olenevalt läbitud väljakutsete arvust saad aardekirste, mille hulga alusel omakorda pakutakse loosipileteid.

Väljakutseid saab vastu võtta nii spordiennustuses, kasiinos kui ka live kasiinos. Mida rohkem neid täidad, seda enam loosipileteid saad ja suuremad šansid võita unistuste kruiis Vahemerel .

optibet kasiino win a cruise auhinnad

Lisaks on välja pandud vaheauhinnad väljakutsete läbimise eest:
• teeni 30€ riskivabu panuseid tehes nädala jooksul esmaspäevast pühapäevani vähemalt 1500 euro eest mitmikpanuseid (min. koefitsient 1.3 või kõrgem)
• nopi sada riskivaba keerutust slottidel väärtusega 20 senti mänguvooru kohta. Selleks pane nädala jooksul mängu minimaalselt 2000 eurot.
• live kasiino väljakutse põhimõte on teha nädala jooksul vähemalt 1500 euro eest panuseid Ruletka Live, First Person Dream Catcher ja/või Optibet Blackjack laudadel. Auhinnaks on 15 euro eest riskivabu žetoone.


Mine kampaania lehele: https://www.optibet.ee/promotion/win-a-cruise/

See koduleht kasutab küpsiseid, et muuta paremaks teie külastuskogemust. Veebilehe edasisel kasutamisel või selle sõnumi sulgemisel, nõustute te küpsiste kasutusega.