Vapustavad kingitused ja suur auhind Optibetis

Kampaania on lõppenud

optibet joululoos 2023 kampaania

Optibet lubab see aasta jõulud teha aegade parimateks enda mängijatele, sest igapäevaste suurepäraste boonuste peal lisandub auhind 10,000€ suuruses.

Kogu loosipileteid iganädalastest kolmes pakkumises. Mängides Play’n Go võidad tasuta spinne ja loosipileteid või võttes osa Pragmatic Play mängudes saad raha koguda ja loosipileteid. Kuu lõpus lisaks teenitud boonustele saad olla suure 10 000€ auhinna võitjaks. Täpsemalt, loosis on veel 9 teist rahalist auhinda, mis tähendab, et saad neid krabada, kui ei õnnestu suurim kätte saada.

optibet joululoos 2023 sammud


Uutele mängijatele pakub Optibet kuni 500€ boonust, mis on jagatud kolme esimese sissemakse vahel. Siin pead meeles pidama, et miinimum sissemakse on 10€ ja nii boonusele kui sissemaksele kehtib 30. kordne läbimängimisnõue.

Olenemata sellest, kas pakite lahti jõulukampaania üllatusi või naudite aastaringseid rõõme, on Optibeti pühendumus mängukogemuse tõstmisele läbi paistnud. Kui pühadetuled hämarduvad, pidage meeles, et Optibet kasiino suuremeelsus püsib, tõotades uut aastat, mis on täis põnevaid võimalusi ja lõputut meelelahutust.

See koduleht kasutab küpsiseid, et muuta paremaks teie külastuskogemust. Veebilehe edasisel kasutamisel või selle sõnumi sulgemisel, nõustute te küpsiste kasutusega.