Trickz live-kasiino jõuluturniir

Kampaania on lõppenud

trickz kasiino evolution live turniir kampaania

Valmistuge põnevaks pühademängukogemuseks Trickz kasiino jõulukampaanias! Suurendage põnevust live-kasiinoturniiriga, mille auhinnafond on vapustav 200,000€.

Sukelduge live-mängude maailma, kus iga panus on võimalus kindlustada oma koht võitjate seas. Trickz kasiinoga läks pidude hooaeg just põnevamaks, pakkudes mitte ainult mängu, vaid ka võimalust saada osa muljetavaldavast auhinnafondist. Liituge live-action pidustustega ja muutke oma puhkus Trickz jõuluturniiril võidupeoks.

trickz kasiino evolution live turniiri mangud

Antud kampaania kestab 27.novembrist kuni 24. detsembrini ja iga nädal auhinnafond ja mäng on erinev. Esimesel nädalal mängi mängu show’d, teisel nädalal live-Blackjack, kolmandal ja neljandal nädalal live-rulett ja iga nädala auhinnafond on 50 000€. Mängi niipalju, kui saad, sest mida suurem netovõitude summa sul on seda rohkem edetabeli tipus sa oled!


Trickz pakub enda uutele mängijatele tervet 300 tasuta keerutust, kus esimese sissemakse puhul saad 100 keerutust ja teise veel 200. Pea meeles, et miinimum sissemakse on 20€ ja tavaliselt on Trickz läbimängimisnõue 25. kordne.

Loodame, et naudite iga hetke pidulikust põnevusest, võisteldes oma osa eest tähelepanuväärsest 200 000-eurosest auhinnafondist. Hoidke vaim elus ja püsige kursis, et saada Trickz kasiinos veel toredamaid kogemusi.

See koduleht kasutab küpsiseid, et muuta paremaks teie külastuskogemust. Veebilehe edasisel kasutamisel või selle sõnumi sulgemisel, nõustute te küpsiste kasutusega.