Telekad, telefonid ja kinkekaardid Vivatbet jõulukampaanias

Kampaania on lõppenud

vivatbet christmas raffle 2023 kampaania

Oleme palju detsembrikampaaniaid näinud kasiinosõpradele, aga mis jääb üle spordifännidele. Vivatbet sai selle määra kaetud, sest see detsember saavad ka spordihuvilised osaleda toredas jõulukampaanias.

Registreeri Vivatbetis ja osale nende uhiuues jõulukampaanias
– Tee vähemalt 3€ suuruseid panuseid spordiüritustele (koefitsient 1.4 või suurem)
– Iga panuse eest saate kampaaniapileteid, mida hiljem läheb vaja suures auhinnaloosis

vivatbet christmas raffle 2023 sammud

Auhindadeks detsembrilõpus on suur Philips OLED telekas, Apple iPhone 15, kinkekaardid ja palju, palju muud! Pea meeles, et valitakse juhuslik võitja, aga loogiline on, et mida rohkem pileteid sa kogusid, seda suurem võimalus on sul võita auhind.

vivatbet christmas raffle 2023 auhinnad


Lisaks pakub Vivatbet kaks huvitavat tervitusboonust olened, kas sulle meeldib rohkem spord või kasiinomängud.

Vaatame neid lähemalt, kasiinofännid saavad esimese nelja sissemakse eest kuni 1500€ boonust, kus miinimum sissemakse on 10€. Sel juhul esimese sissemakse puhul on võimalus saada kuni 100% boonust, teise kuni 50% ja viimase kahe kuni 25%. Boonusraha, aga, peab läbimängima 35 korda.

Spordifännid ei jää unustamata, sest tehes esimese sissemakse saate 150% kuni 200€ boonust. Tehke panuseid ja mängige kogu boonusraha 9-kordselt läbi ning ongi kõik!

Vivatbet on tõesti tore koht, mis annab igaühele võimalust saada boonuseid, mängida lemmikmänge ja panustada spordile.

See koduleht kasutab küpsiseid, et muuta paremaks teie külastuskogemust. Veebilehe edasisel kasutamisel või selle sõnumi sulgemisel, nõustute te küpsiste kasutusega.