Super boonused ja auhinnad Betsafe jõulurallis!

Kampaania on lõppenud

betsafe joulu ralli promo

Betsafe tutvustas ka enda jõulukampaania, mida nad nimetasid toredalt Jõuluralliks. Vaatame siis sellele natuke lähemalt.

Kampaanias osalemiseks pead esialgu sellega liituma, järgmiselt pead võtma pakkumised kasiinos ja spordiennustuses või täida ka missioone pokkeris. Lõpuks, et saada boonuseid ja ka lisaüllatuse pärast jõule pead olema kampaanias aktiive vähemalt 15 päeval, kuna iga päev avaneb uus ülesanne.

4. detsembril kasiino huvilised peavad mängijad panustama slotikates 55€ ja nad saavad 20 tasuta spinni kohe kätte. Tähtis, et panustada on vaja ainult slotikates, mis sisaldavad sõna “Bonanza” ning tasuta spinne saad slotikas Christmas Big Bass Bonanza.

Kui, aga oled spordifänn võid hoopis teha mistahes spordialal vähemalt 20€ panus, mis on minimaalse koefitsendiga 1.5 ja saad 5€ tasuta panust mistahes spordialal.
Lõpuks, kui sulle ei sobi ei slotikad, ega spordiennustused võid valida pokkerihimulise ülesande, kus saades rahamängudes või Twisteris flopil kolmik, saad keerutada endale auhind kuni 2000€ sularahas.

betsafe joulu ralli kuupäevad

Nagu näha Betsafe pakub igale huvilisele sobivaima ülesande päevaks. Seetõttu igaüks saab osaleda – kiirusta kampaaniaga liituma juba täna!


Mine kampaania lehele: https://promotions.betsafe.ee/christmas-calendar/et/

See koduleht kasutab küpsiseid, et muuta paremaks teie külastuskogemust. Veebilehe edasisel kasutamisel või selle sõnumi sulgemisel, nõustute te küpsiste kasutusega.