Riskivabad Tasty Treats spinnid ja 250€ boonus

Kampaania on lõppenud

nutz kasiino tasty treats kampaania

Hacksaw on Briti mängutootja, mis pakub mitmeid põnevaid slotte. Nutz kasiinos saab nendega lähemalt tutvust teha võimalusega võita samal ajal lisapreemia.

Perioodil 30. detsembrist 12. jaanuarini võid saada garanteeritult 10 riskivaba spinni ja võimaluse jõuda ka TOP10 punktiralli parima sekka.

Winspinnide saamiseks aktiveeri Hacksaw boonus “Minu boonus- saadaval” vahelehel. Tee minimaalselt 10€ sissemakse ja oledki välja teeninud 10 riskivaba spinni Tasty Treats mänguautomaadil. Nende kasutamiseks ava mäng. Iga mänguvooru hind on 20 senti.

nutz kasiino hacksaw slotid

Eelnimetatud ajavahemikus toimub ka punktiralli, mille eelduseks on Tasty Treats spinnide ära kasutamine. Siis loeb juba ainult see, kui palju raha paned Hacksaw Gaming slottidel mängu.

Iga mängu pandud euro eest teenid punkti edetabeklisse. Auhindu jagub TOP30 parimale ning boonus tuleb enne väljamakset vähemalt korra kasiinos läbi mängida.


Mine kampaania lehele: https://www.nutz.ee/promotion/hacksaw-points-race/

See koduleht kasutab küpsiseid, et muuta paremaks teie külastuskogemust. Veebilehe edasisel kasutamisel või selle sõnumi sulgemisel, nõustute te küpsiste kasutusega.