Pöörane päkapikk ja pöörased kingitused Nutzis!

Kampaania on lõppenud

nutz kasiino crazy elf kampaania

Nutz Kasiino pani jõulutuled põlema ja seadis välja enda pööraseid päkapikke, sest terve detsembrikuu jooksul saad iga päev kätte uue kingituse!

Võib tunduda, et see on klassikaline jõulukalendri kampaania, aga Nutz tegi seekord huvitava muudatuse. Nimelt, kampaanias osalemiseks pead minema Nutz lehele mängima Nutz poolt valitud mänge, koguma punkte ja kingitusi ning saad igapäevaseid WinSpinne ja isegi iganädalasi auhindu, kas pole vinge?

nutz kasiino crazy elf boonused

Niisiis, seletame natuke täpsemalt: iga mängija saab igal nädalal punkte ja sümboleid kogudes auhindu teenida. Taset saab saavutada “Nutz Valik” kategooria mängudes punkte kogudes. Iga kampaaniapäeva lõpus saab mängija igapäevase punktiväljakutse täitmise eest sümbolid ja WinSpinnid.

Mis toimub siis iganädalaste auhindadega? See on kerge küsimus, kuna iga nädala jooksul kogutud sümboleid loetakse kokku ja te võite saada 5€, 50€ või 500€ rahalist auhinda olenedes palju WinSpinne oled saanud nädala jooksul.

nutz kasiino crazy elf auhinnad

Kõlab keeruliselt, aga kinnitame teile niipea, kui hakkate hoogu võtma mängimises, saate kohe aru, mis toimub – on aeg haarate enda boonused Nutz kasiinos!


Vaadates teisi Nutz kampaaniaid on näha, et Nutz disain ja meeleolukus on tõesti vahva. Tervituspakkumise sloogan kõlab niiviisi : “Vali lõbu. Vali Nutz”. Lõbu all mõtleb Nutz, et enda 10€ esimese sissemakse tegemisel annab kasiino sulle 30€ mängimiseks ja lisaks veel 50 WinSpinni järgmisel päeval. Nutz kasiinos on ka igapäevased pakkumised ja lojaalsusprogramm, pole üllatav, et see kasiino on nii populaarne mängijate seas.

See koduleht kasutab küpsiseid, et muuta paremaks teie külastuskogemust. Veebilehe edasisel kasutamisel või selle sõnumi sulgemisel, nõustute te küpsiste kasutusega.