Paf kasiino päkapikud rõõmustavad igapäevaste kampaaniatega

Kampaania on lõppenud

paf christmas calendar promo

Paf kasiino tegi see kuu superägeda kampaania kõikidele, kes ootasid jõule samuti nagu nemad. Iga päev uus kampaania ning iga päev uued boonused, kas pole vägev?

Kuidas see siis välja näeb? See aasta Paf korraldab jõulukalendri stilistikas iga päev uusi boonuseid, ülesandeid, tasuta spinne ja palju, palju muud. Jõulukampaania kestab kuni 24. detsembrini. Selleks, et näha tänast pakkumist käi ruttu Paf lehel ja osale kampaanias.

Heidame pilgu peale ühele Paf advendikalendri pakkumistest. Näiteks, 3. detsembril pakub Paf kõikidele spordifännidele võimalust võita kuni 500€ pärisraha. Kõik on väga lihtne – tehke kolmekordne panus, mida arvutatakse kuni 23:59 ja oodake. Kolm õnneliku saavad boonuse 500€ suuruses! 4. detsembril enne 16:00 võitjad saavad enda auhinna kätte ja peavad seda kasutama 7 päeva jooksul.

Kiirusta ruttu Paf kasiinosse ja osale igapäevastes kampaaniates kogu detsembri jooksul. Boonuseid ja tasuta spinne jätkub küllalt!


Mine kampaania lehele: https://www.paf.ee/promotions/

See koduleht kasutab küpsiseid, et muuta paremaks teie külastuskogemust. Veebilehe edasisel kasutamisel või selle sõnumi sulgemisel, nõustute te küpsiste kasutusega.