Paf jõulukalendar toob kaasa põnevaid kingitusi

Kampaania on lõppenud

paf joulukalender 2023 kampaania

Võtke omaks pidulik vaim ja pakkige lahti igapäevased naudingud Paf kasiino lummaval jõulukampaanial.

Sel pühadehooajal jõuab põnevus uutesse kõrgustesse, kuna mängijaid kostitatakse igapäevaste boonuste küllusesega, millest igaüks on põnevam kui eelmine.

Alates tasuta keerutustest, mis tantsivad nagu lumehelbed rullikutel, kuni eksklusiivsete sissemaksetähisteni – Paf jõulukampaania tagab, et iga päev toob tähistamiseks uue põhjuse.

paf joulukalender 2023 boonused


Paf on kampaaniates suur ja kõik teavad seda. Uued mängijad saavad 100% kuni 100€ boonust ja lisaks veel 100 tasuta keerutust. Kõik mida pead tegema on vähemalt 10€ suurune esimene sissemakse ja saad samavõrdse boonuse kätte. Pea meeles saadud boonus läbimängida 25 korda. See ei ole veel kõik, niipea kui aktiveerid selle pakkumise saad 100 tasuta keerutust mängus Book Of Dead!

Kui oled aga spordifänn, Paf pakub ka mõnusaid boonuseid neile, kellel meeldib jalgpallile või mõnele muule spordile panustada!

Kokkuvõtes võib öelda, et Paf kasiino on kindlasti koht, kus saad lisaks igapäevasele jõulukingitusele veel mitukümmend teist toredat boonust kätte!

See koduleht kasutab küpsiseid, et muuta paremaks teie külastuskogemust. Veebilehe edasisel kasutamisel või selle sõnumi sulgemisel, nõustute te küpsiste kasutusega.