Osale iganädalases suures Optibeti auhinnaloosis!

Kampaania on lõppenud

optibet kasiino charge batteries kampaania

Optibet kasiino paneb käima megaägeda auhinnaloosi, kus kogud loosipileteid ja võibolla saad endale luksusliku matkaauto!

Auhinnaloosis osalemiseks pead olema Optibet klient ning mängima slotikaid, Game show mänge, live kasiinot, lauamänge või panustama spordile. Järgmiseks täida kõik panustamisnõuded ning kogu loosipileteid. Lõpuks saad võida enda osa 5000€ suuruses auhinnafondist !

Antud kampaania kestab kuni 10.07.2022 23:59 ning see koosneb 6 erinevast loosimisest, kus igaüks neist toimub 1 kord nädalas. Iga nädal valitakse 150 juhuslikku võitjat ning täpsemat auhinnatabelit saad vaadata kampaanialehel.

optibet kasiino charge batteries auhinnad

Osale loosis, ning võib olla sina saad esmaspäeval e-kirja või sõnumi Optibet poolt võidu kohta. Isegi, kui oled võitnud eelmine nädal on sul ikka võimalus osaleda tulevase nädala loosis, kui sa kogud loosipileteid ja täidad kõike reegleid.


Mine kampaania lehele: https://www.optibet.ee/promotion/charge-your-batteries/

See koduleht kasutab küpsiseid, et muuta paremaks teie külastuskogemust. Veebilehe edasisel kasutamisel või selle sõnumi sulgemisel, nõustute te küpsiste kasutusega.