Osale Chanz Halloween kampaanias

Kampaania on lõppenud

chanz kasiino halloween 2022 kampaania

Chanz kasiino paneb Halloweeni puhul käima võimsa kampaania, kus võib võita rahalisi auhndu ja ka tasuta spinne. Kuni 23 oktoobrini on Chanz lehel ära peidetud erinevad Halloween teemalised märgid ja iga mängija saab neid koguda (päevas kuni 8 märki).

Kui kampaania lõpuks oled kogunud vähemalt 24 märki saad osaleda ka pealoosis, kus peaauhind on 500€ , teise koha saanud mängija võidab 300€ ja kolmandal kohal olev mängija 200€. Lisaks 25 mängijat saavad võita igaüks 100 tasuta spinni.

Iga päev saad leida 3 erinevat tasuta spinnide märki, mille puhul saad neid kasutada juhuslikult valitud mängud. Kui aga leiad Super Chanz märgi lisatakse kohe su kontole tervet 50 tasuta spinni. See ei ole veel kõik, Chanz peitis enda lehel ka sõbra märgi, mille leides saad enda sõbrale kinkida 10 tasuta spinni.

Chanz teab, et mängijatele tihti ei meeldi läbimängimisnõudeid täita, seetõttu, tasuta spinnidega saadud võidud lisatakse su kontole pärisrahas ja sellel puuduvad läbimängimisnõuded.

Pea meeles, et tasuta spinnidega märgid on näha ainult nendele mängijatele, kes tegid sissemakse ja panustasid vähemalt 20€ väärtuses viimase 7 päeva jooksul.


Mine kampaania lehele: https://casino.chanz.com/et/prl/halloween-2022/

See koduleht kasutab küpsiseid, et muuta paremaks teie külastuskogemust. Veebilehe edasisel kasutamisel või selle sõnumi sulgemisel, nõustute te küpsiste kasutusega.